Nowe Ogrody. Komfortowe apartamenty na Czubach

Realizowane przez Sanitex osiedle Nowe Ogrody w Lublinie przy ul. Kryształowej łączy widoki aglomeracji miejskiej z zaciszem ogrodu. Przemyślane patio bez ruchu kołowego z zamkniętym prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 2 tys. mkw. tworzy oazę spokoju i relaksu.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 13:53

Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchomości oddany zostanie prywatny ogród o powierzchni ok. 2 tys. mkw. Znajdą się w nim nasadzenia dekoracyjne, plac zabaw, suche oczko wodne otoczone dekiem drewnianym wraz z oświetleniem dekoracyjnym. Wyjątkowe w tym rejonie rozwiązanie realizacji ogrodu poza płytą garażową umożliwiło dokonanie głębokich nasadzeń dających cień w czasie letniego wypoczynku.

Lokale mieszkalne mają wysokość 270 lub 300 cm. Te na parterze mają wydzielone prywatne ogrody w zamkniętych strefach dostępu. Apartamenty na piątej, szóstej i siódmej kondygnacji posiadają tarasy o powierzchni od 20 do 100 mkw. Mieszkania i apartamenty wyposażono w drewnianą stolarkę okienną. W salonach zaplanowano spektakularne przeszklenia. Posadzki balkonów i tarasów zaprojektowano w technologii wentylowanej i wyłożono je kamiennymi płytami terazzo lub deskami tarasowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Komfort akustyczny zapewniają specjalnie izolowane stropy, które tłumią hałas dwukrotnie skuteczniej niż stosowane standardowo. Szyby windowe nie stykają się ze ścianami mieszkań. Na wybranych kondygnacjach drzwi wejściowe do mieszkań wykończono panelami pokrytymi naturalnymi fornirami.

Klatki schodowe i hole zaprojektowano z dbałością o detal architektoniczny. Szafki instalacyjne, skrzynki na listy i oprawy oświetleniowe zlicowano z powierzchniami ścian i sufitów. Posadzki trzech najwyższych kondygnacji wyłożono dębowym parkietem z wtopionymi wycieraczkami. Ściany holi parterów wyłożono lustrami.

W inwestycji zaprojektowano zintegrowany system bezpieczeństwa dostępu oraz system zewnętrznego i wewnętrznego stałego monitoringu.

Budynek posiada w częściach wspólnych wyłącznie energooszczędny system oświetlenia LED. Każda łazienka posiada specjalne gniazda do zasilania podgrzewania podłogowego. Apartament na najwyższej kondygnacji wyposażono w preinstalację klimatyzacji.

Część elewacji zaprojektowano w systemach wentylacyjnych z wykończeniem płytami HPL. Na części elewacji zastosowano specjalne tynki z biocydami zapewniającymi nieporastanie glonami oraz nowoczesne systemy BSO z wykorzystaniem ciemniejszej kolorystyki.

Cała inwestycja realizowana będzie w ramach generalnego wykonawstwa przez P.W. Sanitex.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych