Nowe Ogrody na finiszu

Niebawem zakończy się budowa drugiego etapu osiedla Nowe Ogrody. Projekt gotowy jest w 95 procentach. Jeszcze w te wakacje ulica Meissnera wzbogaci się o 85 mieszkań i punkty handlowo-usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2016 14:37

Proxin Ogrody, deweloper realizujący tę inwestycję, rozpoczął już kolejny etap. Jego realizacja zakończy się w czwartym kwartale 2017 roku.

Do tej pory na osiedlu Nowe Ogrody oddano 73 mieszkania oraz siedem lokali usługowo-handlowych. Obecnie na finiszu jest kolejnych 86 lokali. Drugi etap to sześciokondygnacyjny budynek, w którym zaaranżowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 26 do 93 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Tak szeroki wachlarz metrażowy zaproponowaliśmy biorąc pod uwagę głosy klientów, którzy najczęściej poszukują mieszkań dwupokojowych i trzypokojowych, ale coraz liczniej pytają o kawalerki i czteropokojowe lokale – zauważa Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Obecnie w budynku prowadzone są prace wykończeniowe. Potrwają one jeszcze kilka miesięcy.

– W tym momencie zajmujemy się pracami wykończeniowymi na zewnątrz budynku. Pozostało jeszcze kilka detali, by nowi lokatorzy mogli już wkrótce zamieszkać przy ulicy Meissnera – relacjonuje Marlena Zapalska.

Jak deklaruje deweloper, klucze do mieszkań zostaną przekazane w czwartym kwartale 2016 roku. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy wynosi od 5 700 do 6 500 zł. Budynek został wyposażony w cichobieżną windę, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. Zadbano również o małą architekturę, w tym chodniki, oświetlenie i plac zabaw.

Niedawno rozpoczęła się również realizacja kolejnego budynku inwestycji. W projekcie trzeciego etapu przewidziano 107 mieszkań, sześć lokali usługowo-handlowych, podziemną halę garażową i komórki lokatorskie.

Aktualnie trwają prace przy hali garażowej, a do końca lipca postawiony zostanie pierwszy strop nad ziemią. Każdy lokal będzie wyposażony w balkon, przestronny taras lub – w przypadku tych znajdujących się na parterze – ogródek. Dostępne są kawalerki, mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchni od 27 do 78 mkw. Ceny rozpoczynają się już od 5 900 zł brutto.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych