Nowe Ogrody na półmetku

Zimowy czas nie spowalnia prac. Na trzecim etapie Nowych Ogrodów budynek pnie się w górę. Osiągnął poziom piątego piętra. 107 mieszkań, sześć lokali usługowo-handlowych, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie zostaną przekazane mieszkańcom w czwartym kwartale bieżącego roku.

Autor: HouseMarket.pl 03 stycznia 2017 10:27

Jak informuje deweloper, budowa trzeciego etapu osiedla Nowe Ogrody gotowa jest już w 40 proc. – Generalny Wykonawca wzniósł się na poziom piątego piętra. Jeszcze w tym kwartale budynek zostanie zamknięty – zdradza Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Wraz z końcem 2017 roku w ręce mieszkańców będzie oddanych 107 mieszkań, podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Projekt przewiduje również powstanie sześciu lokali usługowo-handlowych. W realizowanym etapie znalazły się zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Ich metraże wahają się od 27 do 78 mkw. Każdy lokal posiada ogródek, balkon lub taras. Ceny rozpoczynają się już od 5900 zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do tej pory zakończono i uzyskano prawomocne pozwolenia na użytkowanie dwóch etapów, w ramach których łącznie powstało 159 funkcjonalnych i ustawnych mieszkań o powierzchni od 26 do 93 mkw. – W sprzedaży pozostało jeszcze kilka mieszkań z drugiego etapu, dlatego osoby, chcące jak najszybciej zamieszkać na swoim mogą skorzystać z oferty – zaznacza Marlena Zapalska.

Sześciokondygnacyjne budynki wyposażono w windy usytuowane w każdej klatce schodowej, komórki lokatorskie oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe. Ponadto przystosowano je do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wewnętrzny dziedziniec został zaaranżowany przez zieleń i małą architekturę, dzięki czemu osiedlowe skwerki stają się przyjaznym miejscem spacerów i spotkań, a plac zabaw miejscem dziecięcych zabaw.

Co istotne, jest to kompleksowe osiedle z gabinetami lekarskimi. Już niedługo mieszkańcy będą mogli skorzystać z usług ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

Aktualnie na zaawansowanym etapie znajdują się prace związane z projektowaniem czwartego etapu osiedla. Nowe Ogrody wzbogacą się o kolejne mieszkania i miejsca postojowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych