Nowe Ogrody. Ostatnie mieszkania w 7 etapie

To już 10 lat od kiedy rozpoczęto realizację projektu Nowe Ogrody na poznańskich Jeżycach. W tym okresie sprzedano 671 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Obecnie ukończony jest VI etap, gdzie trwa przekazywanie kluczy nabywcom. Natomiast w siódmej części osiedla trwa sprzedaż. Zostały dosłownie ostatnie lokale mieszkalne.

Autor: housemarket.pl 27 kwietnia 2022 15:17

Projekt Nowe Ogrody już na stałe wpisał się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Jego budowa rozpoczęła się w 2012 roku i od tego czasu przekazano mieszkańcom lokale z sześciu etapów. Od samego początku projekt stał się popularny wśród osób szukających własnego M. Powodem jest z pewnością jakość wykonania, elegancka architektura, rzadko spotykane spore odstępy między budynkami, a także przemyślane zagospodarowanie terenu, jak choćby wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego, czy liczne zielone skwery. Etap VI, gdzie znajdują 62 mieszkania jest gotowy.

Szczęśliwa siódemka

Z kolei niecały rok temu do sprzedaży trafił etap VII. Powstanie 130 mieszkań, a wybrane lokale będą posiadać duże tarasy o powierzchni nawet do 36 mkw. Budowa tej części osiedla jest mocno zaawansowana. Generalny wykonawca kończy stan surowy całego budynku. W niemal wszystkich klatkach w lokalach mieszkalnych budowlańcy wykonują ścianki działowe. W większości mieszkań w klatkach od 6a do 6d gotowe są instalacje elektryczne podtynkowe. Na klatkach schodowych oznaczonymi tymi samymi numerami (6a-6d) wykonywane są tynki oraz wstawiana stolarka okienna. Powyżej trwa montaż pokrycia dachowego (w tym papa i styropian). Ponadto trwają prace elewacyjne zewnętrzne na budynku od strony północnej i zachodniej. W przyszłym tygodniu rozpocznie się wylewanie posadzek w mieszkaniach. – Realizacja postępuje zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem – podkreśla Piotr Łopatka z firmy Proxin, jednocześnie informując, że dostępnych jest w sprzedaży 11 mieszkań, w tym 2- i 3-pokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warto podkreślić, że na tarasach, balkonach oraz w ogródkach będzie dodatkowe oświetlenie, a montaż narożnikowych okien da większe naświetlenie. Komfort użytkowania zapewni także hala garażowa z dwiema rowerowaniami dla wszystkich mieszkańców. Deweloper duży nacisk położył również na bezpieczeństwo. Inwestycja jest strzeżona 24 h na dobę. Dla najmłodszych powstanie kolejny już na osiedlu plac zabaw.

Ceny rozpoczynają się od 8300 zł brutto za mkw., a planowany termin zakończenia VII etapu to I kwartał 2023 roku. Istotne jest, że w zrealizowanych już wcześniej etapach osiedla Nowe Ogrody funkcjonują lokale usługowe, sklepy, przychodnie oraz piekarnia. Pojawiły się również liczne nasadzenia oraz przemyślana mała architektura.

Inwestycja Nowe Ogrody powstaje przy ul. Janusza Meissnera, pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII. Ta lokalizacja zapewnia dostęp do przystanków autobusowych (na terenie inwestycji) i tramwajowych (pętla Ogrody), a to gwarantuje sprawną komunikację z centrum Poznania i innymi dzielnicami miasta. Nowe Ogrody to także bliskość Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego. Nieopodal jest także basenu, klub fitness, korty tenisowe i ścieżki rowerowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych