Nowe Ogrody otwierają drzwiHouseMarket.pl - 02 czerwca 2016 15:41


Nowe Ogrody systematycznie powiększają ofertę mieszkań w Poznaniu. W sprzedaży są już lokale z trzech etapów osiedla. Mieszkania z pierwszych dwóch faz przedsięwzięcia będzie można obejrzeć 4 czerwca podczas dni otwartych.

Nowe Ogrody to osiedle powstające od 2013 roku przy ulicy Meissnera 2 w Poznaniu. Do tej pory w ramach inwestycji powstał pierwszy etap. Aktualnie budowany jest drugi etap, który będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę, podczas dnia otwartego.

– Dzień otwarty to już tradycja w naszej firmie. Gdy budynki są już na zaawansowanym etapie budowy, zapraszamy klientów do oglądania mieszkań. W końcu własne M najlepiej wybiera się, gdy można je zobaczyć nie tylko na rzutach – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proхin Ogrody.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W drugim etapie dostępnych jest 86 mieszkań o zróżnicowanym metrażu: od 26 do 93 mkw. Są to: kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Ich koszt wynosi od 5,6 tys. zł do 6,65 tys. zł za mkw. Ponadto każda klatka schodowa zostanie wyposażona w windę, podziemną halę garażową ze 111 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

– Co istotne, elegancka bryła budynków, zgodna z najlepszymi trendami architektury użytkowej, duże okna, balkony, przestronne tarasy lub ogródki, a do tego zamknięty dla ruchu kołowego dziedziniec z placem zabaw to atuty, które z pewnością zachęcają do kupna – podkreśla Marlena Zapalska.

Do sprzedaży został również wprowadzony trzeci etap inwestycji, którego budowa ruszyła już w maju. Osiedle wzbogaci się o 106 mieszkań, 6 lokali usługowo-handlowych. W ramach całej inwestycji przewidziano cztery etapy – łącznie ma powstać osiem budynków mieszczących około 650 lokali.