Nowe Ogrody VII - stan surowy na finiszu

12 maja bieżącego roku na VII etapie osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej Wiechy. Inwestycja osiągnęła stan surowy i dalej prowadzone będą prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Autor: housemarket.pl 20 maja 2022 10:32

  • Nowe Ogrody VII to osiedle zlokalizowane przy ulicy Meissnera 6, na poznańskich Jeżycach.

  • W ramach osiedla powstanie 130 mieszkań. 

  • Projekt realizuje Proxin Investment.

  • Generalnym wykonawcą jest W.P.I.P. - Mardom.

- Bardzo cieszymy się z zamknięcia tego kluczowego etapu realizacji przy projekcie Nowe Ogrody VII. Mimo zewnętrznych przeciwności, z którymi obecnie mierzyć musi się cały sektor budowlany związanymi choćby z ograniczoną dostępnością materiałów budowlanych czy rosnącymi cenami surowców, prace idą zgodnie z założonym harmonogramem. Teraz przechodzimy do fazy wykończeniowej - zaznacza Jan Kuraszkiewicz, Prezes Zarządu W.P.I.P. - Mardom.

Projekt Nowe Ogrody VII oferuje funkcjonalne układy i zróżnicowane metraże mieszkań oraz lokali usługowych. W ramach inwestycji powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 38 do 98 mkw (kawalerki, oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: NOWE OGRODY PO RAZ SIÓDMY 

Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu Ogrodu Botanicznego oraz Jeziora Rusałka. Bogactwo terenów zielonych pozwali przyszłym mieszkańcom na odpoczynek od zgiełku miasta, mimo (jednoczesnej) bliskości centrum Poznania.

Projekt osiedla został oparty o nowoczesne rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały. Przydomowe ogródki i tarasy (nawet do 36 mkw), zielone dziedzińce z małą architekturą, place zabaw i boiska sportowe to tylko niektóre z atutów, czyniących Nowe Ogrody VII miejscem idealnym między innymi dla rodzin z dziećmi.

Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2023 roku.

Warto podkreślić, że jest to już kolejne zlecenie na generalne wykonawstwo od dewelopera Proxin, lecz nie ostatnie. Etap 8.0 inwestycji wykona także W.P.I.P. - Mardom.

- Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. W.P.I.P. - Mardom realizuje już czwarty budynek z naszych inwestycji. Jakość wykonania to jeden z priorytetów. Cieszymy się, że zawsze jest na odpowiednim poziomie, dzięki czemu zadowoleni są również klienci, którzy kupują mieszkania - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin.

Zakończenie realizacji etapu 8.0 planowane jest na II kwartał 2024 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych