Nowe Ogrody wyrosną w Poznaniu

Spółka Proxin Ogrody umacnia pozycję na poznańskim rynku deweloperskim. Aktualnie do sprzedaży wprowadziła już III etap realizowanego od 2012 osiedla Nowe Ogrody.

Autor: Housemarket.pl 28 lutego 2017 17:02

Projekt zlokalizowany w bliskiej odległości od terenów zielonych, szkół i punktów usługowo-handlowych.

Budowane na poznańskich Jeżycach osiedle, składa się z IV etapów – łącznie w ramach projektu powstanie około 650 mieszkań. Do tej pory oddano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych w I etapie oraz 86 mieszkań w II etapie. Natomiast w realizacji jest III etap. Zakłada on wzniesienie sześciokondygnacyjnego budynku, gdzie przewidziano 107 mieszkań i 6 lokali usługowo-handlowych. Dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 27 do 78 mkw. Każdy lokal zostanie wyposażony w balkon,  taras lub – w przypadku mieszkań znajdujących się na parterze – w ogródek. Dodatkowo budynki posiadają windy i podziemną halę garażową.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Warto też zaznaczyć, że na terenie osiedla powstają gabinety lekarskie. Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe, które teraz stają się siedzibą lekarzy. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. To niewątpliwie duże udogodnienie, mieszkańcy są z tego zadowoleni. Zamiast jeździć do centrum miasta mogą skorzystać z usług na miejscu – mówi Marlena Zapalska, Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Deweloper zadbał o małą architekturę. Powstały ławki, chodniki, oświetlenie wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw.


Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych