Nowe Ogrody z nowym, a jednocześnie ostatnim etapem

Po 10 latach realizacji, projekt mieszkaniowy Nowe Ogrody wychodzi na ostatnią prostą. Inwestor Proxin wprowadził do przedsprzedaży 8, a zarazem ostatni etap tego popularnego osiedla.

Autor: housemarket.pl 18 maja 2022 14:44

Projekt Nowe Ogrody już na stałe wpisał się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Ponadczasowa architektura, spore odstępy między budynkami, liczne zielone skwery, a także przemyślane zagospodarowanie terenu, jak choćby wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego, to tylko niektóre z cech projektu, które zadecydowały o jego popularności.

Niedawno zakończyła się budowa etapu 6.0, gdzie właśnie trwa proces przekazywania kluczy nowym mieszkańcom. Natomiast intensywne prace prowadzone są na etapie 7. W maju odbyła się ważna uroczystość, jaką zawsze jest powieszenie wiechy. W tym etapie dla klientów przygotowano 130 mieszkania o powierzchni od 27 do 90 mkw., a zakończenie budowy planowane jest na I kwartał przyszłego roku. Po 10 latach rozbudowy osiedla przyszedł moment na wprowadzenie, na razie w formie przedsprzedaży, ostatniego 8 etapu inwestycji. Powstanie 107 mieszkań o powierzchni od 26 do 95 mkw. Tym samym dostępne będą kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4 – pokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy lokal dysponuje ogródkiem, balkonem lub tarasem, gdzie te ostatnie to nawet 56 mkw. powierzchni. Podobnie jak we wcześniejszych etapach, Proxin duży nacisk położy na komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Powstaną reprezentatywne części wspólne z energooszczędnymi instalacjami oświetlającymi. Do dyspozycji będzie także hala garażowa, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe z ładowaniem pojazdów elektrycznych, rowerowe, osobne stojaki na rowery i stacja napraw. Dla najmłodszych będzie do dyspozycji przestronny i bezpieczny plac zabaw. Ceny rozpoczynają się od 9400 zł brutto za mkw.

Budowa już ruszyła, a generalnym wykonawcą jest poznańska firma W.P.I.P. - Mardom, posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży.

- Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. W.P.I.P. - Mardom realizuje już czwarty budynek z naszych inwestycji. Jakość wykonania to jeden z priorytetów. Cieszymy się, że zawsze jest na odpowiednim poziomie, dzięki czemu zadowoleni są również klienci, którzy kupują mieszkania - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin.

Zakończenie realizacji etapu 8.0 planowane jest na II kwartał 2024 roku.

Osiedle Nowe Ogrody powstaje przy ulicy Meissnera 2 na poznańskich Jeżycach. Dużą ilość terenów zielonych gwarantuje najbliższe otoczenie, a także bliskość Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego. Takie sąsiedztwo oraz okoliczna, niska zabudowa i pełna infrastruktura usługowo-handlowa to gwarancja spokoju oraz nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu blisko natury. Nieopodal jest także basen, klub fitness, korty tenisowe i ścieżki rowerowe. Lokalizacja zapewnia dostęp do przystanków autobusowych (na terenie inwestycji) i tramwajowych (pętla Ogrody), a to umożliwia sprawną komunikację z centrum Poznania i innymi dzielnicami miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych