Nowe Ogrody - zakończenie VI etapu coraz bliżej

Powoli zbliża się termin zakończenia realizacji VI etapu inwestycji Nowe Ogrody. Na poznańskich Jeżycach powstają dwa budynki wielorodzinne z 62 mieszkaniami łącznie.

Autor: housemarket.pl 27 października 2021 22:47

Nowe Ogrody to nowoczesne, systematycznie rozbudowywane, osiedle mieszkaniowe, którego realizacja rozpoczęła się w 2012 roku. Projekt wyróżnia się m.in. sporymi odstępami między budynkami, a także przemyślanym zagospodarowaniem terenu. Jest wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego oraz liczne zielone skwery. Obecnie, na zaawansowanym etapie jest budowa etapu VI, w ramach którego powstaną 62 mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchni od 38 do 98 mkw. Lokale na parterze będą posiadać ogródki, a pozostałe - przestronne balkony oraz tarasy nawet do 40 mkw.

CZYTAJ TEŻ: SŁOWACKIEGO 7 JUŻ W SPRZEDAŻY 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Etap VI to już bardzo zaawansowany stan realizacji. W budynku A zakończyliśmy m.in. prace tynkarskie i elewacyjne. Trwają jeszcze prace wykończeniowe w garażu oraz częściach wspólnych. Montujemy także balustrady i ościeżnice. Z kolei budynek B to m.in. prace instalatorskie i układanie płytek w częściach wspólnych – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

VI etap osiedla Nowe Ogrody, to podobnie jak we wcześniejszych etapach szereg rozwiązań, które oprócz lokalizacji wpływają na popularność inwestycji. Powstanie hala garażowa, boksy i stojaki rowerowe, windy i komórki lokatorskie. Mieszkańcy mogą liczyć na rolety zewnętrzne na parterze, duże przeszklenia gwarantujące wiele światła w pomieszczeniach. O bezpieczeństwo zadba monitoring 24h oraz wideomofony.

W ramach VI etapu w sprzedaży zostały już tylko duże, 4- pokojowe mieszkania o powierzchni 98 mkw. Taka przestrzeń to optymalna propozycja dla rodziny, włącznie z możliwością wykorzystania jednego pokoju na przykład na pracę zdalną.

– Ostatni okres to zmiana preferencji klientów, którzy poszukują większej przestrzeni mieszkalnej. Bardziej doceniają także dodatkową powierzchnię, do której zaliczamy przestronne balkony, tarasy oraz przydomowe ogródki – dodaje Piotr Łopatka.

Cena metra kwadratowego to 7740 zł brutto, a planowany termin zakończenia realizacji to II kwartał 2022 roku.

Nowe Ogrody powstają przy ul. Janusza Meissnera na poznańskich Jeżycach, pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych