Nowe Orłowo rośnie w letniskowej części Gdyni

Nowe Orłowo, inwestycja Invest Komfort, jest kameralnym osiedlem, które tworzą dwupiętrowe i trzypiętrowe budynki. Przypominają luksusowe wille otoczone ogrodem.

Autor: HouseMarket.pl 19 sierpnia 2016 12:19

Mieszkania na parterze mają ogródki osłonięte wysokim żywopłotem, na ostatnich piętrach tarasy. Charakterystyczne platformy na dachach przypisane są do wybranych mieszkań.

Orientacyjne ceny mieszkań prezentują się następująco: dwupokojowe kosztuje od 804 do 946 tys. zł, za trzy pokoje trzeba zapłacić od 1185 do 1600 tys. zł, cena układu czteropokojowego waha się między 2113 a 2417 tys. zł. Pięciopokojowy apartament deweloper wycenia na 4068 tys. zł

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Nowym Orłowie nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu. W mieszkaniach zainstalowano sygnalizację antynapadową połączoną z ochroną oraz wideodomofony. Miejsce postojowe dla samochodów znajduje się w hali garażowej, do której dojeżdża się windą z każdego poziomu budynku.

Na terenie Nowego Orłowa funkcjonuje kompleks fitness tylko dla mieszkańców. Jest sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu siłowego i kondycyjnego, sauny oraz sala klubowa ze stołem bilardowym. Wykończenia części wspólnych wykonane zostały z użyciem naturalnego kamienia, drewna i ekskluzywnych detali.

Nowe Orłowo położone jest w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa, pomiędzy ulicą Orłowską a Spacerową. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza.

Ponad Nowym Orłowem góruje rezerwat przyrody z charakterystycznym klifem i szlakami do spacerów. Nieopodal w parku w Kolibkach odbywają się letnie koncerty, na plaży poniżej działa teatr. W parku przygody czekają atrakcje bardziej ekstremalne. Można też poćwiczyć uderzenia w pobliskim parku golfowym lub pojeździć konno.

W Orłowie znajduje się wszystko, co zaspokaja codzienne potrzeby – od świeżego pieczywa na śniadanie po dobra luksusowe. Można pieszo wybrać się do pobliskich sklepów i centrum handlowego. Blisko domu znajdują się przedszkole i szkoły dla dzieci, lekarze czy apteka. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Sopotu, Śródmieścia Gdyni, gdańskiej starówki czy na lotnisko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych