Nowe osiedle od Inpro wyrośnie w Gdańsku

Inpro realizuje nowe osiedle Optima w Gdańsku Jasieniu, w ramach którego powstają mieszkania kwalifikujące się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. W ramach pierwszych trzech budynków inwestycji powstanie 100 mieszkań, których zakończenie budowy planowane jest na koniec października 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 30 sierpnia 2016 10:03

Termin ukończenia pierwszego etapu liczącego 100 mieszkań przewidziany jest na październik 2017 roku. Na terenie osiedla zaplanowano tereny rekreacyjne oraz budynki z powierzchnią handlową.

Optima to nowa inwestycja Inpro, która powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu. Okolica bogata jest w ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. Osiedle znajduje się w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle składać się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków, z przestronnymi i oszklonymi balkonami. Mieszkania na parterze będą posiadały duże przynależne ogródki. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów, tak aby rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i odpowiednie dostosowanie do potrzeb każdej rodziny. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona. Osiedle Optima będą cechować duże tereny zielone z małą architekturą.

W ramach inwestycji powstanie również duży plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie i parkingi naziemne. W dalszych etapach planowana jest budowa boiska wielofunkcyjnego i części usługowej.

Mieszkania na osiedlu Optima kwalifikują się do programu MdM. Deweloper oferuje pomoc w uzyskaniu rządowej dopłaty w postaci skorzystania z bezpłatnej usługi doradcy kredytowego. Ceny mieszkań zaczynają się od 4 320 zł brutto za mkw. Wielkość mieszkań wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych