Nowe osiedle Pod Wietrznią - na początek apartamenty

W południowo-wschodniej części Kielc powstaje nowe osiedle Pod Wietrznią. To jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w mieście w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Autor: HouseMarket.pl 07 marca 2017 09:00

Osiedle Pod Wietrznią powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych na Ostrej Górce.

W pierwszym etapie inwestycji oddanych do użytku zostanie 118 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Atutem inwestycji jest pełna mobilność przestrzeni, umożliwiająca łączenie mieszkań zarówno w poziomie, jak i pionie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla każdego z mieszkań deweloper - firma Condite Development - oferuje podziemny garaż lub miejsce postojowe na zewnątrz. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, pozwalające na swobodną komunikację z garażu do mieszkań na wszystkich kondygnacjach.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano również budowę nowoczesnego centrum, przeznaczonego dla sektorów handlu i usług.

Cały teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią ogrodową i elementami małej architektury, przygotowane zostaną także place zabaw dla dzieci oraz tereny „miejskiej rekreacji”.

Zakończenie prac nad tym etapem inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2018 roku. W ramach całej inwestycji, zaprojektowanej przez biuro MXL4, w ciągu sześciu lat powinien powstać zespół budynków dla 2,8 tys. osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych