Nowe osiedle rośnie w Zielonej Górze

W Zielonej Górze powstają nowe mieszkania. Firma Budnex przy ulicy Polanka realizuje kolejną już w tym mieście inwestycję wielorodzinną. Tym razem do oferty deweloper wprowadził dwa kameralne budynki, w których łącznie znajdą się 84 lokale. Klucze do nowych mieszkań będą do odbioru na koniec 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 22 maja 2018 13:57

Nowa inwestycja firmy Budnex położona jest w malowniczej i zacisznej części Zielonej Góry. Obecnie w realizacji są dwa trzypiętrowe budynki – jeden z 36, drugi z 48 mieszkaniami. Obydwa z podziemną halą garażową.

– Osiedle przy ul. Polanka to kolejny krok w poszerzaniu naszej oferty mieszkaniowej w Zielonej Górze. Na dzień dzisiejszy w realizacji mamy tutaj trzy inwestycje. W najbliższych latach chcemy wybudować w tym mieście ponad tysiąc nowych mieszkań – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes firmy Budnex – W ramach nowego projektu oferujemy najbardziej poszukiwane metraże lokali o powierzchni od 33 do 73 mkw. Aktualnie realizowane budynki są praktycznie na etapie stanu surowego otwartego. Mieszkania w tej lokalizacji będą gotowe do odbioru pod koniec przyszłego roku – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za projekt inwestycji odpowiedzialna jest pracownia Akwadrat z Gorzowa, a generalnym wykonawcą projektu jest firma Budnex. Lokale w tej inwestycji dostępne są już od 4250 zł za mkw.
W ramach tego kameralnego zespołu trzypiętrowych budynków będą dostępne lokale w wersji od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Do wszystkich lokali na wyższych kondygnacjach przylegają obszerne, nawet 15 metrowe balkony. W przypadku mieszkań usytuowanych na parterze, każde z nich będzie miało własny taras, o powierzchni sięgającej nawet 40 mkw. W podziemnej części inwestycji deweloper przewidział indywidualne garaże i komórki lokatorskie. Dodatkowo, w ramach realizacji tego projektu powstaną liczne miejsca postojowe na zewnątrz budynku. W planach jest też budowa placu zabaw.

Bez wątpienia atutem inwestycji przy ul. Polanka jest jej otoczenie, czyli bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz pobliska niska zabudowa. Wszystko to sprawia, że nowe Osiedle będzie doskonałym miejscem dla osób ceniących spokój i możliwość sprawnego dotarcia do centrum miasta. To zapewni między innymi pobliska pętla autobusowa, z której kursować będą również autobusy elektryczne. Dodatkowo sprawny dojazd do miasta oraz wyjazd z Zielonej Góry zapewni budowany aktualnie bezpośredni zjazd na drogę ekspresową S3.

Warto zauważyć, że firma Budnex systematycznie poszerza swoją ofertę mieszkaniową w drugiej ze stolic województwa lubuskiego. Do tej pory deweloper oddał do użytku w tym mieście około tysiąca mieszkań. W tym roku przekazane zostaną klucze do kolejnych trzystu nowych lokali. Prócz tego deweloper realizuje swoje inwestycje w Gorzowie, Szczecinie, Poznaniu, Dziwnówku i Kołobrzegu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych