Nowe osiedle w Poznaniu. Powstaje Horyzont Narowice

W Poznaniu powstaje osiedle Horyzont Naramowice przy ulicy Czarnucha. Projekt Grupy Inwest będzie miał 159 mieszkań.

Autor: PropertyNews.pl 22 marca 2021 19:18

Osiedle Horyzont Naramowice to jeden z najnowszych projektów mieszkaniowych Grupy Inwest.Ł Deweloper proponuje zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 - pokojowe. Warto dodać, że wśród największych proponowanych lokali dostępne będą między innymi mieszkania dwupoziomowe. Dużym udogodnieniem będzie podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią nadziemne miejsca parkingowe. Właściciele mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki a pozostałe lokale - przestronne balkony. Do dyspozycji będzie także winda oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Deweloper zadba również o małą architekturę, oświetlenie czy skwery zielone. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2022 roku.

Naramowice to dynamicznie zmieniająca się część Poznania gwarantująca komfort zamieszkiwania. W szybkim tempie postępuje budowa nowej trasy tramwajowej. Wraz z nią zmieni się układ drogowy w tej okolicy. Zakończenie tych prac planowane jest na wiosnę 2022 roku. Inwestycji Horyzont Naramowice to gwarancja dostępu licznych punktów handlowo – usługowych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych. To także bliskość terenów zielonych umożliwiających aktywność fizyczną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poza projektem na Naramowicach Grupa Inwest realizuje jeszcze dwa inne projekty na terenie Poznania. U zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej, w ramach inwestycji Wilda Corner powstaje budynek z 70 mieszkaniami. Dostępne będą kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to IV kwartał 2022 roku. Natomiast na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etap projektu Nova Łacina. Powstanie budynek ze 236 mieszkaniami, a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3 – pokojowe o powierzchni od 25 do 75 mkw. Tu również do dyspozycji będzie podziemna hala garażowa, windy oraz ogródki dla mieszkań na parterze. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku.

Inwestycję w Poznaniu rozpocznie również Vantage Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych