Nowe Piotrowo. Prosta bryła z elegancką elewacją

KMD Developer realizuje osiedle Nowe Piotrowo na Głuszynie przy ul. Gabszewicza w Poznaniu. Inwestycja, która rozpoczęła się w drugim kwartale 2016 r. będzie obejmowała budowę kameralnego budynku wielorodzinnego. Prosta i elegancka bryła budynku z eleganckimi panelami elewacyjnymi idealnie współgra z najbliższym otoczeniem.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 16:20

W budynku powstaną 102 lokale mieszkalne o metrażach od 29,54 – 52,37 mkw. Mieszkania rozplanowano w układzie jednopoziomowym tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i przestronność pomieszczeń oraz łatwość aranżacji wnętrza.

Każdy lokal mieszkalny będzie posiadał wydzieloną część dzienną z salonem i aneksem lub wnęką kuchenną oraz część sypialną. Atutem mieszkań znajdujących się na parterze budynku są ogródki, z kolei pozostałych lokali - przestronne balkony. Część mieszkań w budynku będzie miała okna wychodzące na pobliski las. Do każdego lokalu mieszkalnego przypisano komórkę lokatorską i miejsce parkingowe. Każdą z trzech klatek schodowych wyposażono w nowoczesną, cichobieżną windę dostępną z poziomu piwnicy. Co ważne, poza komórkami lokatorskimi znajdą się również rowerownie czy wózkarnie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nowe Piotrowo to miejsce, gdzie piękno przyrody harmonijnie sąsiaduje z zabudową mieszkalną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych