Nowe Pobiedziska coraz bliżej końca

Trwają intensywne prace na budowie inwestycji Nowe Pobiedziska. W ramach projektu mieszkaniowego firmy Agrobex powstają dwa budynki wielorodzinne.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 15:51

Jeden z nowszych projektów mieszkaniowych spółki Agrobex realizowany jest na terenie Pobiedzisk, przy ulicy Gen. Tadeusza Kutrzeby. W jego ramach powstają dwa budynki wielorodzinne o czterech i pięciu kondygnacjach. Na przyszłych mieszkańców czekają kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 32 do 79 m.kw. Niektóre lokale na parterze dodatkowo posiadają ogródki. Planowany termin zakończenia realizacji budynku B to końcówka tego roku, a budynku A – trzeci kwartał 2018 roku.

– Budowa przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Tym samym pierwsi mieszkańcy już niedługo będą się wprowadzać – mówi Karol Krauze, kierownik budowy z firmy Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. To jeden z ważniejszych czynników decydujący o wyborze tej lokalizacji przez osoby poszukujące mieszkania.

– Dane sprzedażowe wskazują, że inwestycją Nowe Pobiedziska interesują się zarówno mieszkańcy najbliższej okolicy, jak również osoby z różnych części Poznania. Powtarzanym argumentem jest dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5 – informuje Lucyna Jarczyńska.

Należy dodać, że miejscowość Pobiedziska zyskują nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe dwa km od osiedla Nowe Pobiedziska rozpoczyna się ciąg jezior z których słynie te rejon Wielkopolski. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Nowe Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe. Argumentem przemawiającym za inwestycją Agrobexu jest również cena, która rozpoczyna się już od 3750 złotych brutto za metr kwadratowy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych