Nowe Pobiedziska również dla poznaniaków

Projekt mieszkaniowy firmy Agrobex na terenie Pobiedzisk to dwa budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich został już przekazany mieszkańcom. Obecnie trwa budowa budynku A z 56 mieszkaniami. Planowany termin ukończenia to koniec września bieżącego roku.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2017 13:08

Projekt mieszkaniowy o nazwie Nowe Pobiedziska spółki Agrobex realizowany jest przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby. Budowa rozpoczęła się w 2015 r. Na początku tego roku przekazano mieszkańcom budynek B z 51 mieszkaniami. Kolejny budynek A jest w trakcie realizacji. Na przyszłych lokatorów czekają kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 32 do 79 mkw.

W sumie na terenie inwestycji wybudowane zostanie 56 mieszkań. Lokale na parterze dodatkowo posiadają ogródki. Oczywiście nie zabraknie miejsc postojowych oraz elementów małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki, ławki czy oświetlenie. Agrobex zadba również o najmłodszych realizując bogato wyposażony plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Dużą wagę przykładamy do komfortu mieszkańców. Również tych najmłodszych – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. To jeden z ważniejszych czynników decydujący o wyborze tej lokalizacji przez osoby poszukujące mieszkania.

– Dane sprzedażowe w kontekście zrealizowanej już w połowie inwestycji potwierdzają, że tym projektem interesują się zarówno mieszkańcy najbliższej okolicy, jak również osoby z różnych części Poznania. Jakość wykonania oraz dogodny dojazd z Poznania jest często powtarzanym argumentem – informuje Lucyna Jarczyńska.

Należy dodać, że miejscowość Pobiedziska zyskuje nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla Nowe Pobiedziska rozpoczyna się ciąg jezior, z których słynie ten rejon Wielkopolski. Nie brakuje także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych.

To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których tak brakuje przy inwestycjach w dużych metropoliach. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych