Nowe Południe. Nowy adres na warszawskich Stegnach

Na warszawskim Mokotowie, w południowej części osiedla Stegny Napollo zbuduje Nowe Południe – budynek wielorodzinny na planie nieregularnej litery „U”, otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 09:23

Od strony ul. Śródziemnomorskiej znajdzie się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość będzie ogrodzona i monitorowana.

W ofercie znajduje się 116 mieszkań w metrażach od 35 mkw. do ponad 100 mkw. Lokale powyżej szóstego piętra będą miały trzy metry wysokości, co dodatkowo potęguje wrażenie przestronności we wnętrzach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. Wszystkie lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z dużym potencjałem aranżacyjnym i czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Większość aneksów kuchennych ma zaprojektowane okno, co pozwala na wydzielenie niezależnej kuchni w części dziennej.

Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Klatki schodowe pomieszczą od dwóch do pięciu mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zaplanowany jest garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi.

Zróżnicowana stylistycznie fasada, klasyczna kolorystyka, przestronne balkony i tarasy stanowią o charakterze Nowego Południa. Budynek będzie miał niejednolitą wysokość – od siedmiu pięter w części centralnej do jedenastu w skrzydle wschodnim. Odpowiednie usytuowanie inwestycji na działce oraz wysokie okna w mieszkaniach zapewnią możliwie najlepszy dostęp światła dziennego do wnętrz.

Inwestycja ma prawomocne pozwolenie na budowę, a start realizacji przewidziany jest na jesień 2016 r. Oddanie do użytku zaplanowane jest w 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych