Nowe Wiczlino: kameralne osiedle w Gdyni

Dwa mieszkania na klatkę i tarasy oraz ogrody bez dodatkowych opłat - to główne, ale nie jedyne atuty osiedla Nowe Wiczlino, nowej inwestycji firmy Orlex Invest.

Autor: HouseMarket.pl 07 marca 2017 14:51

Osiedle Małe Wiczlino powstaje przy ulicy Danusi w Gdyni w sąsiedztwie nowoczesnych osiedli.

To kameralne osiedle zaprojektowane w formie niskiej zabudowy, w nowoczesnej stylistyce, o wysokim standardzie wykończenia, w którym znajdą się 22 komfortowe i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkania o powierzchni 45-75 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle ma formę dwóch zespołów budynków szeregowych. Dla zapewnienia przyszłym mieszkańcom maksimum prywatności w każdej klatce schodowej, znajdują się tylko dwa mieszkania.

Właściciele mieszkań znajdujących się na parterach budynków, będą bezpłatnie korzystać z przydomowych ogródków, przeznaczonych do ich wyłącznego użytkowania, natomiast właściciele mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze otrzymają gratis możliwość korzystania i zaaranżowania poddaszy, znajdujących się bezpośrednio nad ich mieszkaniami. Na poddasza będą prowadzić schody żelbetowe bezpośrednio z mieszkania, dzięki czemu właściciele mieszkań na pierwszym piętrze, zyskają dodatkową powierzchnie około 40 mkw.

W ofercie firmy Orlex Invest - dewelopera inwestycji - znajdują się mieszkania zarówno z oddzielną kuchnią, jak i aneksem kuchennym. Wykończenie wnętrz obejmuje ściany działowe murowane pokryte tynkiem gipsowym, gładzią szpachlową. Ściany w mieszkaniach będą gładkie, dwukrotnie malowane na białą farbą akrylową, ogrzewanie podłogowe, we wszystkich pomieszczeniach.

Dla zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa, całe osiedle będzie ogrodzone. Chodniki, drogi oraz miejsca postojowe zostaną wyłożone wysokiej jakości kostką brukową firmy Libet.

Inwestycja ma być oddana do użytku w pierwszym kwartale 2018 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od kwoty 4 952 zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych