Nowe Zarabie przytulną oazą segmentów

Inwestycja Nowe Zarabie realizowana jest przez dewelopera Jania Construction w Myślenicach na Zarabiu. Docelowo będzie to kompleks sześciu budynków w układzie bliźniaczym z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi z tarasami i niewielkimi ogrodami.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2016 10:44

Nowe Zarabie ma być połączeniem nowoczesnej infrastruktury, przyjaznej przestrzeni mieszkalnej i eleganckiego wykończenia. Projekt inwestycji stawia na nowoczesność rozwiązań architektonicznych i budowlanych pasujących do dzielnicy, w której powstaje. Planowany termin zakończenia budowy to koniec marca 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Nowe Zarabie powstaje przy ul. Zdrojowej w Myślenicach. Na inwestycję złoży się sześć kameralnych budynków w zabudowie bliźniaczej. W skład każdego wejdą trzy segmenty mieszkalne z parterem i piętrem. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 67,45 mkw. do 152,53 mkw. Ceny zaczynają się od 349 tys. zł.

Lokale wyposażono w tarasy, niewielkie ogrody oraz miejsca postojowe. Część wspólną stanowi wewnętrzny układ komunikacyjny. Osiedle zostanie w całości ogrodzone i dostępne będzie wyłącznie dla mieszkańców. Deweloper – Jania Construction odda segmenty w stanie deweloperskim, czyli bez podłóg, okładzin i malowania ścian oraz drzwi wewnętrznych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych