Nowe Złotno z kolejną płytą fundamentową

Trwają prace przy budowie płyty fundamentowej budynku przy ul. Traktorowej 18 – trzeciego etapu Osiedla Nowe Złotno. Jeszcze w tym roku zostanie wzniesiony garaż i rozpoczną się prace związane z budową części nadziemnej budynku.

Autor: HouseMarket.pl 02 września 2016 14:06

Profit Development uruchomił sprzedaż trzeciego etapu osiedla powstającego w Łodzi przy ul. Traktorowej. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4 tys. zł. Planowany termin zakończenia budowy to wrzesień 2017 r.

Koncepcja zabudowy osiedla realizowanego przez Profit Development obejmuje budynki wielorodzinne z garażami wielostanowiskowymi w podziemiu, zróżnicowane wysokościowo: od czterech do maksymalnie ośmiu kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy z etapów osiedla został zaprojektowany jako odrębna wspólnota mieszkaniowa. Budynki będą ogrodzone i monitorowane. Drogi, chodniki, skwery oraz centralny plac pozostaną przestrzenią ogólnodostępną.

W pierwszym etapie inwestycji powstał budynek wielorodzinny z pięcioma klatkami schodowymi, zróżnicowany architektonicznie i wysokościowo: od czterech do sześciu kondygnacji. W budynku znajduje się 131 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o metrażach od 40 do 82 mkw. Każde wyposażone w balkon, taras lub loggię.

W piwnicy budynku zlokalizowano miejsca parkingowe, ponadto na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia z komórkami lokatorskimi. We wszystkich klatkach są cichobieżne windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomem garażu.

Drugi etap obejmuje 183 mieszkania w ośmiu klatkach schodowych. Podobnie jak w przypadku pierwszego etapu Osiedla Nowe Złotno w każdej klatce znajdzie się cichobieżna winda łącząca garaż podziemny z kondygnacjami mieszkalnymi. Wewnętrzny dziedziniec zaprojektowano jako strefę wypoczynku dla mieszkańców i w związku z tym znajdą się na nim nasadzenia zieleni zorganizowanej, skwery, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych