Nowi mieszkańcy na Podolanach

W listopadzie zostanie ukończony kolejny budynek na osiedlu Reduta Nowe Podolany. Kameralny, trzypiętrowy wzbogaci osiedle o 68 lokali o powierzchni od 35 mkw. do 75 mkw., komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. Deweloper nie zwalnia tempa i planuje rozbudowę.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 13:16

Osiedle Reduta Nowe Podolany mieszczące się przy ul. Jasielskiej wraz z końcem roku zyska kolejny budynek. To dobry znak, dla osób, które dopiero planują nabyć nieruchomość.

Osiedle systematycznie rośnie. Zainteresowanie mieszkaniami na poznańskich Podolanach jest duże, dlatego deweloper planuje jego rozbudowę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– W ramach czwartego budynku dostępne są zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe – podkreśla Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Metraż waha się od 35 mkw. do 75 mkw. Natomiast cena rozpoczyna się od 5450 zł za mkw. Mieszkania są funkcjonalne i przestronne zarówno dla małych, jak również dużych rodzin. Deweloper, Ekonbud-Fadom zadbał o mieszkańców wyposażając budynki w windy, pomieszczenia gospodarcze oraz podziemną halę garażową.

Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego. Powstaje urozmaicona mała architektura. Wewnętrzne drogi dojazdowe, chodniki, ławki i oświetlenie. Wychodząc naprzeciw powiększającemu się gronu mieszkańców deweloper wybudował dwa place zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych oraz wewnętrzny dziedziniec.

Dzięki staraniom dewelopera powstała platforma przystankowa. Autobus linii nr 83 kursuje przez ul. Jasielską, gdzie znajduje się przystanek Os. Reduta. Atrakcyjne położenie osiedla zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta oraz możliwość aktywnego spędzania czasu dzięki bliskości terenów rekreacyjnych. Inwestor zakończył kolejny etapy budowy. Zostało oddanych 240 lokali.

– Lokale z poprzednich etapów dość szybko znalazły swoich nabywców. Aktualnie w sprzedaży mamy mieszkania z czwartego i piątego etapu oraz dwa lokale usługowe – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Deweloper planuje dalszą rozbudowę osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych