Nowoczesna inwestycja z własnym parkiem. Osiedle Sienkiewicza rośnie pod Poznaniemhousemarket.pl - 27 sierpnia 2020 09:20


W Murowanej Goślinie pod Poznaniem powstaje nowa inwestycja. Osiedle Sienkiewicza to wieloetapowy projekt, w który zakłada budowę 115 domów. Dodatkowym atutem osiedla będzie duży park ze strefami tematycznymi.

Teren, na którym powstanie osiedle liczy prawie 5 hektarów. W I etapie inwestycji planowana jest budowa 20 domów, w tym dwa zespoły czterech budynków w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 86,25 mkw oraz dwa budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące o powierzchni użytkowej 95,08 mkw.

Każdy dom będzie posiadać własny ogródek oraz dodatkowo dwa miejsca postojowe przed budynkiem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowym atutem inwestycji jest duży teren rekreacyjny o powierzchni prawie 7,5 tys. mkw. Park będzie odpowiednio zaaranżowany. Powstaną, min.: alejki pieszo-rowerowe, plac zabaw dla dzieci. strefa sportu, wybieg dla czworonogów, strefa chillout nad stawem oraz miejsce na ognisko.

- To ogromy teren zieleni, rzadko spotykany wśród inwestycji deweloperskich. Będzie on podzielony na strefy przeznaczone dla najmłodszych, aktywnych, odpoczywających, a nawet dla czworonogów. Będzie można na nim pospacerować zielonymi alejkami, odpocząć lub poczytać ulubioną książkę nad stawem, pogrilować przy ognisku, pobawić się z dziećmi na placu zabaw, poćwiczyć na drabinkach i maszynach do fitnessu, pograć w siatkówkę plażową, a nawet pobiegać z psem na specjalnym wybiegu. Mnóstwo atrakcji dla każdego. Na dodatek każdy z mieszkańców będzie mieć oczywiście własny przydomowy ogródek, zatem park jest czymś nowym i czymś extra dla mieszkańców - opowiada Michał Zieliński, wiceprezes zarządu inwestora Osiedla Sienkiewicza.

Osiedle Sienkiewicza jest w trakcie budowy. Pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do nowych domów już w II połowie 2021 roku.