Nowoczesny Bel Mare w Międzyzdrojach. Apartamenty, które rozbudzą wyobraźnię

W Międzyzdrojach, w sąsiedztwie nowego ratusza, powstaje nowoczesny kompleks hotelowo-mieszkaniowy Bel Mare by Prestige.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2017 09:02

Kompleks Bel Mare powstaje w rejonie ul. Komunalnej, Niepodległości, Gryfa Pomorskiego i Nowomyśliwskiej. Inwestycja wpisuje się w plany miejskiej inwestycji, w ramach której na obszarze siedmiu hektarów powstanie, oprócz nowoczesnego Ratusza, przestrzeń publiczna w formie placu miejskiego, biblioteka, przychodnia zdrowia, starannie dopracowana strefa usługowo-handlowa oraz cała infrastruktura komunikacyjna. 

Inwestycja Bel Mare wyznacza zupełnie nowy standard budownictwa aparthotelowego w Międzyzdrojach - informuje deweloper. Całość konceptu przewiduje wybudowanie kompleksu sześciu budynków. W ramach przedsięwzięcia powstaną 192 apartamenty z tarasem lub balkonem o powierzchni od 24 do 101 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszym etapie oddamy do użytku reprezentacyjny, pięciopiętrowy apartamentowiec, którego trzy części układają się na planie litery U. Podstawę budynku stanowią cztery podziemne hale garażowe z kontrolą dostępu, które zapewniają 201 miejsc postojowych, w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Jedna z hal przeznaczona zostanie do ogólnodostępnego użytku.

W części frontowej, usytuowanej od strony ratusza miejskiego, znajduje się część hotelowa, w której na poziomie 0 zaplanowano  wejście z reprezentacyjnym, przeszklonym lobby z recepcją oraz lokale usługowe. Na poziomie +1 umiejscowione zostały przestronne restauracje, wyjście na patio, sala bankietowa, sala zabaw dla dzieci oraz nowocześnie wyposażone przestrzenie konferencyjno-szkoleniowe. Kolejne kondygnacje przeznaczono na mieszkania hotelowe. Boczne dwa segmenty budynku składają się na część apartamentową, w których powstaną mieszkania na sprzedaż. Cena za mkw. wynosi ok. 8,5 tys. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych