Nowy apartamentowiec na Bukowej Górzehousemarket.pl - 10 czerwca 2016 10:31


Na przełomie roku w krajobrazie wiślańskiej Bukowej Góry pojawi się kolejny luksusowy apartamentowiec. Kristensen Group zakończył właśnie konstrukcję budynku II etapu Apartamentów Bukowa Góra.

- Pomimo prac zimowych i związanych z tym utrudnień dotrzymaliśmy harmonogramu. W tym momencie wykonujemy prace związane z zewnętrzną stolarką okienną i prace instalacyjne - mówi Łukasz Olejniczak z firmy Intravi, która jest głównym wykonawcą inwestycji.

Więcej o inwestycji: Ma 50 lat, jest przedsiębiorcą i spełnia marzenie o wakacyjnym apartamencie

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowym budynku do dyspozycji inwestorów znajdzie się 75 luksusowych apartamentów. Największe z nich będzie dysponował powierzchnią 133 mkw., a jego cena to ok. 1,5 mln złotych.

- Mamy sprzedane 22 lokale, kolejnych 12 jest już zarezerwowanych, a w czerwcu mamy już zaplanowanych kolejnych 7 umów deweloperskich. Przeprowadziliśmy badania dotyczące wieku naszych klientów – średnia wieku właścicieli na Bukowej Górze w drugim etapie to 50 lat. Najmłodsza właścicielka na dzień dzisiejszy ma 33 lata, a najstarszy właściciel 68 lat. Większość z właścicieli piastuje stanowisko prezesa zarządu lub właściciela firmy. Mamy również 4 lekarzy w tym 3 dentystów. Jest także rolnik, polityk i prawnik – informuje Żaneta Kaczmarzyk z Kristensen Group.

Kristensen Group oprócz inwestycji w Wiśle, zrealizował już projekty w Karpaczu, Świnoujściu i Pasymiu.