Nowy Baranówek. Apartamenty i aparthotel w pobliżu Doliny Gadów

Realizowane przez Unimax Development osiedle Nowy Baranówek w Kielcach, będzie oferowało usługi aparthotelu. W ostatnim, piątym etapie, deweloper przystosował do tej funkcji sześć niewielkich lokali z dużymi tarasami. Komunikacja z mieszkaniami odbywać się ma odrębnymi korytarzami.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 13:43

Unimax Development planuje zakończenie piątego etapu osiedla Nowy Baranówek w marcu 2017 roku. Na uwagę zasługuje dominanta – miejscowe przewyższenie budynku, w której architekt zaprojektował dwa apartamenty. Do każdego z nich przynależą tarasy wychodzące na południe z widokiem na pasmo gór świętokrzyskich. Od strony południowo-zachodniej zostanie wykonany dziedziniec zagospodarowany zielenią.

W parterze architekt przewidział miejsce na powierzchnię komercyjną zapewniającą mieszkańcom podstawowe usługi, bez potrzeby opuszczania osiedla. Sześć lokali przekształcono na niewielkie lokale z dużymi tarasami, przystosowanymi do funkcji aparthotelu. Komunikacja z lokalami odbywa się z odrębnych korytarzy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ostatnim etapie osiedla deweloper przygotował pakiety obejmujące sprzedaż mieszkań wraz z miejscami parkingowymi i w niektórych przypadkach z komórkami lokatorskimi. System sprzedaży łączonej jest odpowiedzią na oczekiwania dzisiejszych nabywców. Dużym atutem pakietów są konkurencyjne ceny podziemnych miejsc parkingowych, które wynoszą tylko 20 tys. zł.

Inwestycja Nowy Baranówek sąsiaduje z terenami rekreacyjnymi Stadionu Leśnego. Rozbudowana infrastruktura ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych, to tylko niektóre z licznych położonych w pobliżu atrakcji. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą spróbować swoich sił w nowoczesnym parku linowym oraz na rowerowym torze przeszkód. Atrakcją okolicy jest też Centrum Jeździeckie Stadion Kielce oraz największa w regionie ekspozycja żywych gadów Dolina Gadów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych