Nowy etap inwestycji Linea w Gdańsku już w sprzedaży

Morena i Jasień to coraz bardziej popularne tereny na rynku mieszkaniowym Gdańska. To właśnie tutaj powstaje rodzinne osiedle realizowane przez trójmiejskiego dewelopera Allcon. Do sprzedaży trafiła kolejna pula mieszkań w ramach planowanego, czteropiętrowego budynku D.

Autor: housemarket.pl 15 lutego 2022 15:29

  • Allcon wprowadza do sprzedaży kolejny etap inwestycji Linea.
  • W ramach nowego etapu zrealizuje 54 mieszkania o powierzchni od 40 do 101 mkw.
  • Odbiór inwestycji jest zaplanowany na pierwszy kwartał 2024 roku.

Mocną stroną Linei jest świetne skomunikowanie z całą metropolią. Mieszkańcy mogą każdego dnia swobodnie korzystać z uroków życia w mieście. Inwestycja powstaje w sąsiedztwie niedawno zrealizowanej Alei Pawła Adamowicza. Nowa arteria umożliwia szybki dojazd do centrum i innych części miasta, a także do Obwodnicy Trójmiejskiej.

Co więcej, w pobliżu osiedla znajduje się bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. W zasięgu spaceru dostępne są przystanki autobusowe i tramwajowe oraz aż dwie stacje Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ALLCON SZYKUJE PROJKET W GDAŃSKU 

Popularna dzielnica Gdańska – opłacalna inwestycja

Lokalizacja Linei kryje jeszcze jedną ważną zaletę, czyli przyjazne otoczenie z bogatą infrastrukturą, która zdecydowanie ułatwia codzienność. Nie bez powodu ta część Gdańska od lat cieszy się dużą popularnością wśród gdańszczan poszukujących mieszkania. W pobliżu nie brakuje sklepów i usług (na terenie osiedla także zaplanowano dla nich miejsce), a równocześnie jest to okolica spokojna, która pozwala odetchnąć od miejskiego pędu. Ten zestaw atutów w połączeniu z przystępną ofertą mieszkań sprawiają, że Jasień jest obecnie dzielnicą z największym rocznym wzrostem cen. Biorąc pod uwagę jego szybki rozwój, jest bardzo prawdopodobne, że wartość tutejszych nieruchomości będzie dalej rosnąć.

Naturalne otoczenie

Wyjątkowym elementem osiedla będzie Dolina Potoku, czyli ponad 7 tys. mkw przestrzeni rekreacyjnej z urozmaiconą roślinnością i małą architekturą. Miejsce to zostanie podzielone na dwie części. W pierwszej powstanie m.in. rozbudowany plac zabaw. Druga część będzie miejscem do odpoczynku i aktywności na łonie natury. W strefach wejścia do budynków powstaną małe dziedzińce ze starannie zaprojektowaną zielenią, wyposażone w ławki oraz stojaki rowerowe. Całość ma sprzyjać codziennemu przebywaniu na świeżym powietrzu; spacerom, uprawianiu sportu i pozytywnej atmosferze na osiedlu.

Mieszkania gotowe na początku 2024 roku

W ramach nowego etapu Allcon zrealizuje 54 mieszkania o powierzchni od 40 do 101 mkw. Klienci mogą wybierać spośród lokali posiadających od 1 do 4 pokoi. Mieszkania na parterze znalazły się w pakiecie z przestronnymi ogródkami nawet do 118 mkw. Deweloper przygotuje także parking w hali garażowej oraz zewnętrzny, a także ogólnodostępne miejsca dla gości. Dodatkowo, aktualny etap budowy zakłada powstanie 7 lokali usługowych na terenie osiedla. Odbiór inwestycji jest zaplanowany na pierwszy kwartał 2024 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych