Nowy etap osiedla Reduta Nowe Podolany już w sprzedaży

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w kolejnych dwóch budynkach osiedla Reduta Nowe Podolany. Deweloper Ekonbud-Fadom wprowadził do oferty łącznie 185 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 14 czerwca 2017 09:34

Pierwszy budynek jest już w trakcie budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie oddany w czerwcu, drugi zaś w grudniu 2018 roku.

Ekonbud-Fadom rozpoczął realizację nowej części osiedla Reduta Nowe Podolany. Kontynuacja zakłada powstanie dwóch budynków. W całej ofercie jest 185 mieszkań. Pierwszy etap to 85 lokali o powierzchni 37 do 72 mkw. W ramach kolejnego powstanie 100 mieszkań. Tutaj metraż waha się między 39 a 82 mkw. Ceny zaczynają się już od 218 tys. zł brutto. – Reduta Nowe Podolany to osiedle składające się z cztero- i sześciokondygnacyjnych budynków z wewnętrznym dziedzińcem i miejscami postojowymi. Inwestycja powstaje na spokojnych i przyjaznych rodzinom poznańskich Podolanach, przy ulicy Jasielskiej. W okolicy, dzięki staraniom dewelopera powstał nowy przystanek autobusowy, który niezmotoryzowanym pozwala szybko dostać się do centrum miasta – podkreśla Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zadbał o każdy szczegół osiedla. Wybudował dwa, świetnie wyposażone place zabaw, chodniki oraz drogi wewnętrzne. Nie zabrakło też oświetlenia, śmietników oraz ławek. Osiedle posiada również podziemną halę garażową oraz komórki lokatorskie, a różnorodność metraży mieszkań, została dostosowana do potrzeb mieszkańców. – Wieloletnie doświadczenie w branży mieszkaniowej pokazuje, że część osób szuka małych, funkcjonalnie zaprojektowanych lokali. Rodziny z dziećmi są zainteresowane większym metrażem z 4 i 5 pokojami. Priorytetem jest tu możliwość posiadania własnego pokoju dla każdego członka rodziny. Ostanie statystyki dowodzą, że duże rodziny coraz częściej kupują własne mieszkanie rezygnując z wynajmów – mówi Agata Nowaczyk.

Inwestycja otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu w spokojnej okolicy.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych