Nowy Gruszczyn. Projekt z myślą o przestrzeni

W ramach podpoznańskiej inwestycji Nowy Gruszczyn, przy ulicy Katarzyńskiej powstanie zespół domów w zabudowie bliźniaczej. Aktualnie trwa realizacja I etapu projektu i będzie to łącznie 14 lokali.

Autor: housemarket.pl 30 grudnia 2021 15:12

Docelowo w ramach osiedla dostępnych będzie 38 domów, czyli 76 lokale.

- Nasi klienci mają do wyboru trzy typy domów różniących się powierzchnią użytkową, czyli 141,08, 135,14 i 128,08 mkw. W strefie dziennej na parterze znajdzie się przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze dostępne będą trzy sypialnie, łazienka oraz dwie garderoby – informuje Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dom to najczęściej nieruchomość docelowa dla rodziny. W związku z tym, ważne, by nie zabrakło miejsca dla każdego z domowników, czemu służą aż trzy sypialnie w ramach projektu każdego lokalu.

- Przestrzeń na przechowywanie, w tym między innymi dwie garderoby, dodatkowo wpływa na poczucie komfortu. Ponadto całość została podzielona na dwie kondygnacje – opisuje Katarzyna Wyszyńska.

Powierzchnia ponad 100 mkw. każdego domu w Nowym Gruszczynie daje zdecydowanie więcej możliwości aranżacyjnych, niż mieszkanie, bądź apartament. W typie A (powierzchnia 141,08 mkw.) salon ma aż 42,35 mkw., nie licząc kuchni. To pozwala na swobodne wydzielenie strefy wypoczynkowej i jadalni w różnych konfiguracjach. Duża łazienka na piętrze, o metrażu blisko 8 mkw. to novum w projektach domów, nawet tych dla najbardziej wymagających klientów.

Z kolei przed każdym lokalem znajdzie się przestrzeń na dwa miejsca postojowe, oczywiście w cenie, bez dodatkowych opłat. Przy domach będą ogrody: te najbardziej przestronne wyróżniają się powierzchnią aż 936 mkw.

- Przestrzeń w domu i jego otoczeniu wpływa bezpośrednio na samopoczucie naszych mieszkańców, pozwala im się wyciszyć, czy wręcz „uciec” na długą chwilę od intensywnej codzienności. Takie prezentujemy podejście wobec naszych koncepcji projektowych w domach inwestycji Nowy Gruszczyn. W naszym projekcie klient nie znajdzie pomieszczeń, które nie wpisują się w taką ideę. Od komunikacji, przez garderobę i łazienkę, do strefy dziennej oraz nocnej, można dostrzec przestrzeń i różnicę w porównaniu do standardowego lokalu mieszkalnego. Po prostu proponujemy naszym klientom coś więcej. „To coś” sprawia, że z chęcią wybierają domy w naszej inwestycji – dodaje Katarzyna Wyszyńska.

Warto podkreślić, że połowa lokali z I etapu jest zarezerwowana ze sporym wyprzedzeniem. Budowa tej części osiedla trwa, a jej zakończenie nastąpi w 2023 roku. Propozycję firmy Sky Investments uzupełniają opcje dodatkowe, np. ogrzewanie podłogowe, a także ciekawa architektura i estetyka elewacji. Osiedle powstaje w spokojnej, niedużej miejscowości Gruszczyn w podpoznańskiej gminie Swarzędz. Lokalizacja, około 8 km od Poznania jest dobrym przykładem podmiejskiej inwestycji deweloperskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych