Nowy Olechów powstaje w Łodzi

Nowy Olechów jest projektem deweloperskim firmy Budomal Development, położonym przy ul. Łokietkówny w dzielnicy Łódź-Widzew.

Autor: dzienniklodzki.pl 02 grudnia 2016 14:08

Usytuowane w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych osiedle stanowi idealne połączenie elegancji i nowoczesności – informuje dziennik.lodzki.pl.

Na każdym piętrze przewidziano komórki lokatorskie dostępne z części wspólnej korytarza. Dodatkowo, w obrębie samych mieszkań, znalazły się pomieszczenia gospodarcze, które mieszkańcy będą mogli dostosować do własnych potrzeb, przekształcając je na garderobę, pralnię czy spiżarnię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania o wysokości 275 cm i dużych przeszkleniach mają zróżnicowane metraże. Do wyboru są lokale od dwupokojowych do pięciopokojowych w metrażu od 43 do 137 mkw.

Budomal Development stworzył trzy warianty wykończenia mieszkań: komfort, premium i prestige. Wykończenie mieszkania pod klucz obejmuje: projekt aranżacyjny lokalu, zamówienie i dostawę materiałów wykończeniowych, pracę ekip budowlanych, montaż podłóg i drzwi, wykończenie łazienki oraz malowanie ścian – pisze dziennik.lodzki.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych