Nowy projekt na mapie podpoznańskich Inwestycji. Rośnie Osiedle Owocowe od firmy Gravis Developerhousemarket.pl - 23 lipca 2020 10:33


W Rosnowie pod Poznaniem powstaje Osiedle Owocowe. Pierwszy etap inwestycji, czyli 20 domów został już wyprzedany. W lipcu rozpoczęła się sprzedaż kolejnego, drugiego etapu. W tej części dostępnych jest 40 domów w zabudowie bliźniaczej.

- Rozpoczynamy sprzedaż drugiego etapu znacznie szybciej, niż to zakładaliśmy, jednak jest to zdecydowanie pozytywny aspekt. Docelowo na całym osiedlu w lokalizacji Komorniki-Rosnowo stanie 96 budynków bliźniaczych, czyli 192 domy. Całość zostanie przygotowana kompleksowo, z chodnikami, drogami wewnętrznymi i oświetleniem. Na terenie inwestycji powstanie także przestrzeń na sklepy i place zabaw, których pierwotnie w planach nie było. Po rozmowach z naszymi klientami, zdecydowaliśmy się na małe poprawki w początkowym planie naszego osiedla - komentuje Sonja Łykowska, prezes firmy Gravis Developer.

Gravis Developer to niewielkie przedsiębiorstwo, dla którego klienci i ich potrzeby są ważne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W naszej ofercie znajduje się udogodnienie w postaci wpływu klienta na strukturę wnętrza domu. Dzieje się to pod okiem generalnego wykonawcy. Istotna jest też możliwość odwiedzenia przez klientów terenu inwestycji i przekonanie się samemu jak spokojna i cicha jest to okolica. Tam też zlokalizowane jest nasze biuro sprzedaży. Rodzinna atmosfera tworzona przez dewelopera przekłada się na wyniki sprzedażowe. Pierwszy etap inwestycji został wyprzedany w trzy miesiące - mówi Sonja Łykowska.

Oddanie do użytku I etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku.