Nowy Punkt 2 powstaje w pobliżu stacji metra

Nowoczesna architektura, mieszkania w najpopularniejszych metrażach, doskonała komunikacja z centrum miasta - to zalety Osiedla Nowy Punkt 2, które Napollo buduje w centrum warszawskiego Targówka, 300 metrów od projektowanej stacji drugiej linii metra.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 12:41

Osiedle Nowy Punkt 2 to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Poborzańskiej 43,43A. Ten od strony ul. Poborzańskiej będzie trzykondygnacyjny, z kolei blok w głębi działki – siedmiokondygnacyjny. Każdy wyposażono w windę. Pod całością inwestycji znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Osiedle dysponuje własnym terenem rekreacyjnym.

W inwestycji powstanie 35 mieszkań, w metrażach od około 28 do 130 mkw. Kameralne klatki schodowe pomieszczą od dwóch, trzech do pięciu mieszkań na piętrze. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,7 m. Lokalom na parterze deweloper zapewnił dostęp do dużych ogródków. Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą jeden lub dwa balkony, o powierzchni od 5 do 11 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy Punkt 2 to miejsce doskonale skomunikowane z centrum Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki kilkunastu linii komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a w odległości ok. 300 m od osiedla planowana jest stacja drugiej linii metra. Obok osiedla znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralna Galeria Renova z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych.

Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z usytuowanej nieopodal stacji rowerów miejskich Veturilo oraz sieci ścieżek rowerowych, które przebiegają również wzdłuż ulicy Rembielińskiej. W pobliżu inwestycji zlokalizowane są: Urząd Dzielnicy Targówek, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea, a także przychodnie zdrowia i Mazowiecki Szpital Bródnowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych