Nowy Sołacz wzbogaci dzielnicę willową

W najpiękniejszej dzielnicy Poznania, na Sołaczu powstaje kameralny zespół nowych domów. W ramach inwestycji Nowy Sołacz zostaną przygotowane cztery domy przy ulicy Grudzieniec, dosłownie kilka kroków od Parku Sołackiego.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2017 09:44

Na Nowym Sołaczu powstaną cztery ville o powierzchni 108,3 m kw. każda. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji również przestronne ogrody. W dwupoziomowym domu na Nowym Sołaczu zaplanowano na parterze kuchnię, obszerny salon z jadalnią, której wymiary pozwolą zmieścić przy jednym dużym stole do 14 osób, oraz toaletę z wydzieloną pralnią.

Piętro stworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze. Nowy Sołacz to propozycja dla osób ceniących nie tylko funkcjonalność domów, ale i nowoczesny design, nawiązujący do skandynawskiego wzornictwa. Inwestorem jest Norsk Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Trwa sprzedaż, a zainteresowanie inwestycją jest spore, co oznacza, że trafnie odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony klientów. Klienci spotykają się bowiem z zupełnie nową propozycją. Po raz pierwszy na poznańskim rynku pierwotnym są oferowane domy jednorodzinne na Sołaczu - mówi Karol Fekner, współwłaściciel firmy Norsk Development.

Inwestor zadba o wysoki standard wykończenia każdego z domów, ale także o części wspólne. Kameralne osiedle będzie miało konwencję zamkniętą, zostaną przygotowane drogi wewnętrzne, parking i nowoczesny system oświetlenia. - Budujemy z myślą o naszych mieszkańcach. Komfortowa zabudowa i dodatkowo dosadzone, oddzielające sąsiadujące posesje, drzewa gwarantują prywatność - zaznacza Karol Fekner. Co ważne, osiedle powstaje w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Poznania. Sołacz, to dzielnica willowa w dolinie Bogdanki. Tuż obok znajduje się Park Sołacki, kilkaset metrów dalej Jezioro Rusałka.

Przyszli mieszkańcy będą mieć pod ręką restauracje, kawiarnie, sklepy, czy placówki edukacyjne. Ponadto dzielnica jest świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum. Wystarczy kilka minut, by dotrzeć chociażby na Stary Rynek. Warto nadmienić, że prace na Nowym Sołaczu są zaawansowane, aktualnie jest już wykonywana elewacja każdego z domów. Według planów w sierpniu inwestycja zostanie zakończona.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych