NU! Warszawa Wola od Skanska rozpoczyna sprzedaż

W ramach pierwszego etapu osiedla NU! Warszawa Wola deweloper wybuduje 145 mieszkań z certyfikatem BREEAM. Realizacja inwestycji zakłada rewitalizację dużego kwartału na warszawskiej Woli - Skanska wyremontuje fragment ul. Kolejowej.

Autor: housemarket.pl 23 września 2021 14:45

  • Rusza sprzedaż projektu NU! Warszawa Wola. Inwestycję przygotowuje Skanska.
  • Deweloper wybuduje 145 funkcjonalnych i ekologicznych mieszkań z certyfikatem BREEAM.
  • Za projekt inwestycji odpowiada znana pracownia architektoniczna – Kuryłowicz & Associates.

Osiedle będzie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej, w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 145 mieszkań o metrażach od 28,5 do ok. 120 m kw. Każdy z lokali będzie posiadał balkon, taras lub loggię, a apartamenty na parterze będą miały zapewniony dostęp do prywatnych ogródków.

Warszawska Wola przyjazna do zamieszkania

„NU!” po szwedzku znaczy „tu i teraz!”, a w przypadku najnowszej inwestycji mieszkaniowej Skanska oznacza komfortowe i przyjazne miejsce do zamieszkania w centrum Warszawy. Wola to obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta, która cieszy się dużym zainteresowaniem warszawiaków. Zawdzięcza to między innymi bardzo dobrze rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej, w tym drugiej linii metra, dostępności szkół, restauracji, punktów medycznych, infrastruktury sportowej oraz oczywiście bliskości ścisłego centrum stolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Realizacja naszej inwestycji w znacznym stopniu odmieni tę część warszawskiej Woli, sprawiając, że stanie się ona jeszcze bardziej przyjaznym miejscem do życia. Poza remontem odcinka ul. Kolejowej planujemy wybudować nowe chodniki i ścieżkę rowerową. Na terenie osiedla powstaną też starannie zaprojektowane tereny rekreacyjne – m.in. zupełnie nowy park, który z założenia ma być dostępny dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Dzięki temu dotychczas przemysłowe tereny zyskają nowy, „zielony” charakter – mówi Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska. - Co więcej, projekt zakłada również stworzenie przestrzeni pod nowe lokale usługowe, które z całą pewnością ułatwią codzienne życie nie tylko mieszkańcom osiedla, ale również najbliższemu sąsiedztwu – dodaje.

Ekologiczne osiedle z certyfikatem BREEAM

Skanska stara się o ekologiczne odznaczenie dla wszystkich swoich inwestycji mieszkaniowych. Nie inaczej będzie w przypadku osiedla NU! Warszawa Wola, które również będzie certyfikowane w systemie BREEAM. Ten „zielony” znaczek z jednej strony jest dla mieszkańców gwarancją tego, że deweloper i generalny wykonawca spełnili wiele wymagających norm jakościowych na każdym etapie realizacji inwestycji (m.in. zadbali o recykling odpadów budowlanych, wykorzystali do budowy wyłącznie nietoksyczne materiały, zasilali plac budowy energią ze źródeł odnawialnych), a z drugiej – umożliwia przyszłym właścicielom staranie się o tzw. Zieloną Hipotekę, czyli kredyty z najkorzystniejszymi na rynku warunkami i oprocentowaniem.

„Zielone” rozwiązania na osiedlu NU! Warszawa Wola

Mieszkania na nowym osiedlu Skanska będą wyposażone w bazową wersję systemu smart home – Appartme by Skanska. To nowoczesna technologia, która umożliwi właścicielom zrównoważone korzystanie z energii cieplnej i elektrycznej, a tym samym obniżenie kosztów rachunków za prąd i ogrzewanie. Co ważne, każdy z użytkowników będzie mógł we własnym zakresie rozbudować podstawową wersję systemu o dodatkowe funkcje.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych