Obornicka Premium z nową elewacją

Obornicka Premium we Wrocławiu nabiera kształtów. Deweloper odsłania elewację i kończy budowę chodnika przy ulicy Obornickiej. W ramach inwestycji powstają trzy budynki mieszkaniowe o podwyższonym standardzie.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 15:13

Nowa inwestycja, powstająca przy ulicy Obornickiej to bogata oferta mieszkań w doskonale skomunikowanej lokalizacji. Zakończenie prac w budynku A planowane jest na drugi kwartał 2017 roku. Nowe osiedle charakteryzuje się oryginalną architekturą o podwyższonym standardzie deweloperskim.

Wysoka jakość materiałów, dbałość o każdy szczegół i ciekawy projekt inwestycji nadają osiedlu Obornicka Premium prestiżowy charakter. Zgodnie z przyjętymi planami, w budynku oznaczonym literą A powstanie łącznie 46 mieszkań o powierzchni od 36 mkw. do 76 mkw. Ceny zaczynają się od 235 tys. zł. Przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru zarówno komfortowe apartamenty od dwupokojowych do czteropokojowych, jak i funkcjonalne kawalerki. Pod całością inwestycji znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi. W każdym budynku jeździć mają windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jednym z atutów osiedla Obornicka Premium jest jego lokalizacja. Mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, obejmującej zarówno autobusy, jak i tramwaje, które zapewniają wygodne połączenie z innymi częściami miasta. W bliskim sąsiedztwie osiedla, zlokalizowane są liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych