Obwodowa 10. Kameralne mieszkania blisko metra

Obwodowa 10 to jedna z najbardziej kameralnych inwestycji wielorodzinnych na warszawskim Targówku. Budynek o gabarytach willi ma minimalistyczną architekturą i prostą formą, co zapewnia ponadczasowy charakter.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 11:40

W budynku, na trzech kondygnacjach, znajduje się tylko dziewięć mieszkań o metrażach od 31,23 mkw. do 77,51 mkw. w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. Posiadają balkony lub ogródki. Do każdego przypisane jest podziemne miejsce parkingowe w podziemnym garażu, z którego na poszczególne piętra dowiezie mieszkańców winda.

Mieszkania kwalifikują do programu Mieszkanie dla Młodych. Na parterze budynku zlokalizowany jest 25-metrowy lokal z przeznaczeniem pod ciche, nieuciążliwe usługi. Minimalistyczna, współczesna architektura budynku i prosta forma zapewniają inwestycji ponadczasowy charakter. Willę  zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej – bieli i szarości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obwodowa 10 jest doskonale skomunikowana z centrum stolicy, a także z innymi dzielnicami Warszawy. Przystanek autobusowy znajduje się 200 metrów od inwestycji. Tramwaje dostępne są z pobliskiego Ronda Żaba. W odległości 800 metrów od inwestycji zaplanowano budowę stacji drugiej linii metra warszawskiego. Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych