Ochnik Development buduje Studio Centrum z mikroapartamentami

Firma Ochnik Development rozpoczęła na warszawskim Muranowie budowę projektu Studio Centrum z mikroapartamentami. W budynku przy ulicy Pawiej 51 znajdzie się 85 lokali o powierzchni od 14 mkw. do 41 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 14:37

Inwestycję Studio Centrum Ochnik Development realizuje w pobliżu apartamentów Dzielna 64. W budynku, który stanie przy ulicy Pawiej 51 znajdzie się 85 mikroapartametów o powierzchni od 14 mkw. do 41 mkw., których układ funkcjonalny został drobiazgowo przemyślany. W obiekcie znajdzie się lobby z recepcją, która ułatwi realizację drobnych usług oraz pralnia dla rezydentów.

– Studio Centrum to przede wszystkim propozycja dla planujących zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych, pod standardowy lub krótkoterminowy wynajem turystyczny – informuje Tomasz Sadłocha, członek zarządu Ochnik Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poza centralną lokalizacją, projekt cieszy się powodzeniem wśród klientów, ze względu na jakość wykonania i wysoką funkcjonalność.

Inwestycja zlokalizowana jest w odległości kilku kroków od licznych linii tramwajowych i autobusowych. Usytuowanie Studia Centrum umożliwiające ekspresowy dojazd do dworca centralnego, głównych arterii komunikacyjnych miasta i lotniska im. F. Chopina, sprawia, że oferowane w nim minimieszkania to świetny produkt inwestycyjny.

Generalnym wykonawcą jest firma Unibep. Budowa projektu Studio Centrum zgodnie z planem ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych