Oddadzą mieszkańcom Perspective - osiedle ze 100-letnim dębem w centrum

Ostatnie szlify przy zieleni i przygotowania do odbiorów. Już w wakacje Bouygues Immobilier Polska wyda klucze pierwszym mieszkańcom osiedla Perspective na wrocławskich Kowalach. Zobaczcie, jak wyglądają gotowe francuskie wille.

Autor: housemarket.pl 08 lipca 2022 12:32

  • Bouygues Immobilier Polska uzyskał pozwolenie na użytkowanie Perspective.
  • Na wrocławskich Kowalach powstało 13 willi miejskich.
  • W każdym budynku mieści się od 12 do 16 lokali o metrażu 28 do 85 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4.

Gdy staniemy na środku osiedla, tuż obok 100-letniego dębu, to dookoła zobaczymy kameralne 2-piętrowe wille z oryginalnymi balustradami z motywem liścia dębu. Tuż obok nas znajdą się też ławeczki i zielone trawniki. Bouygues Immobilier Polska właśnie uzyskał pozwolenie na użytkowanie Perspective – osiedla 13 willi miejskich na wrocławskich Kowalach. Oznacza to, że jeszcze w lipcu pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do nowych mieszkań.

- To osiedle jest inne niż wszystkie. Zadbaliśmy nie tylko o kameralny nastrój, który panuje tu dzięki niskiej zabudowie i niewielkiej liczbie mieszkań w każdej z willi. Perspective posiada też oryginalny układ osiedla - budynki położone są koncentrycznie wzdłuż zielonej alei, na końcu której jest skwer z 100-letnim dębem - mówi Krzysztof Foder, dyrektor regionalny Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cechą wyróżniającą Perspective jest pomnik przyrody w postaci 100-letniego dębu.

Dąb przy ulicy Kwidzyńskiej nie tylko zdominował zabudowę osiedla, ale również i zdefiniował jego charakter.

- W miarę naszych możliwości staramy się zachować w jak największym stopniu otaczającą nas przyrodę. Sami również sadzimy drzewa, rośliny i trawy na naszych osiedlach. Wiedzieliśmy, że dąb, który znajduje się na terenie Perspective, będzie centrum naszego osiedla. Postanowiliśmy, że subtelny wizerunek dębowego liścia umieścimy w częściach wspólnych, a także na ogrodzeniu, balustradach balkonów i przesłonach przy wejściach do budynków - podkreśla Cezary Grabowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Najbardziej pożądane mieszkania na rynku

Przy ulicy Kwidzyńskiej na osiedlu Perspective znajduje się 169 mieszkań w 13 willach miejskich. W każdym budynku mieści się od 12 do 16 lokali o metrażu 28 do 85 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4.

Jak zauważa Cezary Grabowski, mieszkania w Perspective są jednymi z najczęściej poszukiwanych na rynku.

- W Perspective mamy mieszkania narożne i dwustronne, co czyni je bardzo pożądanymi przez klientów. Mieszkania są dobrze nasłonecznione, a dwustronny układ sprawia, że bardzo łatwo możemy je przewietrzyć. Lokale na parterze mają przestronne ogródki, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność, a wszystkie wille posiadają windy - tłumaczy Cezary Grabowski.

Osiedle Perspective cechuje kameralna atmosfera - teren jest ogrodzony, a dostęp zapewniają wideodomofony z funkcją rozpoznawania twarzy. Dodatkowo mieszkańcy mogą otwierać bramę przy pomocy telefonu komórkowego.

Jednym z wyróżników osiedla jest również wysoki standard części wspólnych. Wnętrza każdej willi wykończone są z dbałością o każdy detal i w subtelny sposób nawiązują do charakteru Perspective.

Na terenie osiedla znajduje się również podziemna hala garażowa z 171 miejscami parkingowymi oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, zjeżdżalnią, bujakiem i wygodnymi ławkami.

Osiedle „z perspektywą”

Tylko 12 minut spacerem dzieli osiedle Perspective od terenów rekreacyjnych nad Odrą. W okolicy znajduje się również wiele atrakcji dla amatorów aktywnego stylu życia, m.in. korty tenisowe, hale z boiskami, park trampolin, siłownia, pływalnia, a nawet lodowisko. Do kompleksu sportowego GEM, Akademii Wychowania Fizycznego ze Stadionem Olimpijskim oraz terenów rekreacyjnych nad Morskim Okiem dojazd samochodem zajmuje jedynie kilka minut.

Okolica jest również bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia. Od przystanku tramwajowego wille dzieli jedynie 100 metrów - tramwaje linii 6 dojeżdżają w okolice Rynku i dalej na Krzyki. 6 minut zajmuje dotarcie samochodem z Perspective do placu Grunwaldzkiego, 7 minut – do C.H. Korona, a 12 minut – na Rynek. Rekreacyjny kompleks Hali Stulecia znajduje się w zasięgu 8 minut jazdy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych