Ogrodowa 65: ostatnie mieszkania znalazły nabywców

RealCo Property Investment właśnie zakończyła się sprzedaż mieszkań inwestycji przy ulicy Ogrodowej 65 w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 24 lipca 2017 12:26

W warszawskiej kamiennicy znajdują się 62 lokale mieszkalne i 2 lokale usługowe w metrażach od 20 do 74 mkw. Wszystkie znalazły swoich nabywców. Jako ostatni został sprzedany lokal usługowy z witrynami wychodzącymi na ciąg pieszy przy ul. Ogrodowej.

Kamienica została poddana gruntownej rewitalizacji z uwzględnieniem zabytkowych elementów. Odtworzono oryginalne detale takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe elementy architektury, obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie, zostały staranie dobrane tak, aby nawiązywały do stylu epoki lat ’30 XX wieku. W celu podniesienia standardu w budynku zostały zainstalowane 2 windy, z czego jedna w części frontowej w miejscu oryginalnego dźwigu, druga natomiast w zewnętrznym oszklonym szachcie w patio.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wkrótce nastąpi oficjalne otwarcie pamiątkowej gabloty zlokalizowanej na terenie nieruchomości, w której znajdą się zdjęcia pochodzące z archiwum rodziny pierwotnego właściciela – Władysława Węgiełka oraz pozostałości części mechanicznych oryginalnej windy, która znajdowała się niegdyś w kamienicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych