Ogrody Wiślane rozkwitną na warszawskim Tarchominie

Realizowane przez AMA Bud osiedle Ogrody Wiślane to kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych o wysokości trzech pięter z windami, garażami podziemnymi i lokalami usługowymi w parterach. Powstaje na warszawskim Tarchominie.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 14:20

Wchodzące w skład osiedla Ogrody Wiślane budynki oznaczone literami od A do H usytuowane będą wzdłuż ul. Aluzyjnej, począwszy od ronda przy ul. Sprawnej na warszawskim osiedlu Tarchomin. W pierwszym etapie deweloper - AMA Bud wybuduje bloki A i B. Znajdzie się w nich łącznie 75 mieszkań o metrażu od 30 mkw. do 75 mkw.

W ofercie znajdują się również układy dwupoziomowe na ostatnich kondygnacjach. Ich powierzchnia waha się od 93 mkw. do 101 mkw. Są to mieszkania czteropokojowe i pięciopokojowe wyposażone w bardzo duże tarasy na dachu budynków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niewątpliwą zaletą osiedla jest bardzo duży obszar terenów zielonych. Deweloper zaplanował liczne alejki spacerowe, place zabaw i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Ceny lokali mieszkalnych w budynkach A i B mieszczą się w przedziale od 5290 zł/mkw. do 6190 zł/mkw., co powoduje, że niemal wszystkie są objęte dopłatami rządowymi do 30 proc. wartości mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych. Realizacja pierwszego etapu inwestycji przewidziana jest na październik 2017 roku.

W ciągu najbliższych 24 miesięcy zarówno ulica Światowida, jak i linia szybkiego tramwaju mają zostać przedłużone do pętli przy ul. Modlińskiej, w odległości około 400 metrów od osiedla Ogrody Wiślane, co mocno usprawni komunikację z centrum Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych