Okam z wykonawcą Strefy Progress w Łodzi

Okam wybrał generalnego wykonawcę dla swojej pierwszej inwestycji w Łodzi. Strefę Progress wybuduje firma Alfa-Bet Polska.

Autor: Housemarket.pl 02 grudnia 2021 10:27

W ramach umowy powstaną cztery budynki liczące wraz z parterem od 4 do 14 kondygnacji, w których znajdzie się 276 mieszkań, a także kilka lokali usługowych. Deweloper wzbogaci inwestycję o liczne udogodnienia dla mieszkańców, w tym m.in. siłownię/co-working czy bezpłatną wypożyczalnię rowerów i hulajnóg. Zaletą projektu jest także sąsiedztwo przestrzeni kulturowo-rozrywkowej – Strefy Piotrkowska 217.

- Niezmiernie ważnym wydarzeniem jest dla nas rozpoczęcie prac w ramach pierwszej inwestycji mieszkaniowej OKAM w Łodzi, które nastąpi lada dzień. Wiele osób marzy o zamieszkaniu w takim miejscu: w centrum dużego miasta, które tyle 'od siebie' oferuje. Dzięki licznym udogodnieniom na terenie inwestycji i sąsiedztwu Strefy Piotrkowska 217 - mieszkańcy będą mieć niemal wszystko, czego mogą potrzebować, na wyciągnięcie ręki. Strefa PROGRESS to bowiem m.in. zielony skwer, siłownia czy przestrzeń do co-workingu. Tuż za rogiem czyli w Strefie Piotrkowska 217 znajdą z kolei rozrywkę, kulturę, gastronomię, ale i piaszczystą plażę - do zachowania work-life balance. Strefa PROGRESS to miejsce, które będzie tętnić życiem i z którego wszędzie będzie blisko. - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prace budowlane rozpoczną się w bieżącym kwartale, a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał 2023 r. z przekazaniem budynków do użytkowania w I kwartale 2024 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych