Okazja cenowa na Osiedlu Klasyków Wille Miejskie

Dom Development zaprasza w sobotę, 28 stycznia br. na dni otwarte modernistycznego Osiedla Klasyków Wille Miejskie zlokalizowanego przy ul. Krokwi 36A na warszawskiej Białołęce.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2017 11:24

Dla uczestników dni otwartych przygotowano promocje cenowe: metr kwadratowy zaczyna się już od 5670 zł.

Osiedle Klasyków Wille Miejskie nawiązuje do modernistycznych idei willi miejskich, zaprojektowanych z myślą o luźniejszej i hołdującej prywatności organizacji przestrzeni. Niska zabudowa osiedla - trzypiętrowe budynki z jasną elewacją wyróżniają się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralny charakter inwestycji podkreśla aranżacja zieleni na wewnętrznych skwerach osiedla, która z założenia ma korespondować z otaczającym osiedle lasem Henryków i Dąbrówka. Umiejscowienie inwestycji pozwala na łatwe i sprawne przedostanie się do wszystkich zakątków stolicy.

W pobliżu znajduje się Most Marii Skłodowskiej-Curie z szybką linią tramwajową, stacja metra Młociny z parkingiem Park&Ride, Trasa Armii Krajowej (S8), stacje SKM i KM Warszawa Płudy oraz bezpośredni autobus miejski nr 152 z przystankiem vis a vis osiedla. Na terenie Osiedla Klasyków Wille Miejskie znajdzie się łącznie 435 mieszkań - etap pierwszy: 231 mieszkań i etap drugi: 204 mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych