Okulickiego-Fatimska. Apartamenty w nowatorskiej bryle

HSD Inwestycje realizuje inwestycję mieszkaniową u zbiegu ulic: Okulickiego oraz Fatimskiej w Krakowie. Powstanie 138 mieszkań: 84 w budynku A oraz 54 w budynku B. Przewidziano 162 miejsca parkingowe w garażu oraz cztery naziemne. Zakończenie budowy planowane jest na 1 marca 2020 r.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 09:23

Osiedle składać się będzie z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których znajdą się mieszkania od jednopokojowych do przestronnych, dwupoziomowych, pięciopokojowych apartamentów. Ich metraże wahają się między 24,28 mkw. a 106,21 mkw. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4500 zł, a kończą na kwocie 6300 zł.

Inwestycję wyróżnia nowatorska bryła budynku z dużymi przeszkleniami, a w przypadku mieszkań dwupoziomowych - niestandardowa wysokość salonu przekraczająca 5,5 m. Każdy lokal będzie posiadać taras lub balkon, a mieszkania na parterze - dodatkowo przestronny ogród. W inwestycji zaprojektowano 24 komórki lokatorskie w cenie 3 tys. zł za mkw. Dla osób zmotoryzowanych deweloper – HSD Inwestycje przewidział 162 miejsca postojowe w hali garażowej, dzięki czemu na terenie zewnętrznym uzyskano więcej przestrzeni pod zieleń, a dla najmłodszych zrealizowany zostanie plac zabaw. Teren osiedla zostanie ogrodzony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper wymaga opłaty rezerwacyjnej w wysokości 2 tys. zł. Umowy developerskie planuje podpisać do końca pierwszego kwartału 2018 r.

W sąsiedztwie znajduje się bogata infrastruktura w postaci sklepów, punktów usługowych, poczty, przychodni. Dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta zapewnia komunikacja miejska w tym liczne linie autobusowe oraz tramwajowe. Osoby spędzające wolny czas na świeżym powietrzu będą mogły korzystać z pobliskich terenów zielonych jak chociażby: Planty Bieńczyckie, Planty Mistrzejowickie czy Fort Mistrzejowice.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych