Omega Mokotów czeka na ostatnich mieszkańców

Inteligentna inwestycja Omega Mokotów jest już gotowa do zamieszkania. Niedawno inwestor – Tnkbud1 uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Na chętnych czeka jeszcze kilka lokali.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 12:53

Omega Mokotów to kameralna inwestycja u zbiegu ulic Szturmowej i Smyczkowej. Lokalizacja jest atrakcyjna szczególnie dla pracowników firm mieszczących się w biurowcach w okolicy ulicy Domaniewskiej.

 Inwestycja obejmuje 21 mieszkań. – W sprzedaży mamy lokale trzypokojowe i czteropokojowe, idealne dla rodzin z dziećmi. Ich powierzchnie zajmują od 67 do 83 metrów kwadratowych. Mieszkania zapewniają maksymalny komfort. Warto też zwrócić uwagę na interesujący design wnętrz – informuje Ryszard Banacki, rzecznik prasowy dewelopera.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Omega Mokotów wyposażona została w system domu inteligentnego, co wiąże się z licznymi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców. – Własny światłowód, dostęp do wifi w holu wejściowym, możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, ładowanie samochodu z silnikiem hybrydowym w garażu, przycisk przywołujący windę wewnątrz apartamentu – wymieniać można by naprawdę długo. Jesteśmy bardzo ciekawi pierwszych wrażeń nowych mieszkańców budynku. Zakładamy, że tego rodzaju udogodnienia będą miały pozytywny wpływ na jakość ich życia – mówi Ryszard Banacki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych