Oprovo. Mieszkania dla pasjonatów relaksu na łonie natury

Realizowane przez Descont Developer Oprovo to nowoczesna inwestycja o kameralnym charakterze na osiedlu Oporów, w południowo-zachodniej części Wrocławia, u zbiegu ulic Wiejskiej i Awicenny. Ceny mieszkań zaczynają się od 150 085 zł, a kończą na 634 827 zł.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 09:03

Oprovo mieści 32 mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych i powierzchniach od 23 mkw. do 104 mkw. Do mieszkań parterowych przylegają tarasy na poziomie terenu, a mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Budynek wyposażony jest w windy osobowe obsługujące również część podziemną, w której usytuowano garaż na 38 samochodów oraz pomieszczenie na rowery. Aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa obiekt będzie ogrodzony. Projekt realizowany jest na działce należącej do dewelopera i przy zaangażowaniu środków własnych.

Oprovo stanowi wyjątkową ofertę dla osób poszukujących mieszkania we Wrocławiu, a jednocześnie będących pasjonatami sportu i relaksu na łonie natury. Bliskie sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego z zagospodarowaną częścią spacerową, ścieżkami rowerowymi i plenerowymi urządzeniami do ćwiczeń zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku w pobliżu domu. Dodatkowe atrakcje rekreacyjne to pole golfowe mieszczące się tuż przy granicy parku, nad rzeką Ślęzą oraz Ośrodek Rekreacji Konnej przy ul. Jordanowskiej. Rozpoczęto ponadto realizację wielohektarowego parku miejskiego na terenach sąsiadujących z ulicą Jordanowską.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W bliskim otoczeniu znajdują się placówki handlowe, edukacyjne (przedszkole, gimnazjum, szkoła podstawowa). Rejon obsługuje pięć linii autobusowych. W niewielkiej odległości znajduje się pętla tramwajowa (trzy linie) z parkingiem P+R. Nie bez znaczenia jest również możliwość szybkiego, trwającego zaledwie kilka minut, dojazdu do centrum handlowego Aleja Bielany.

Dużym atutem jest dobre skomunikowanie nie tylko z centrum miasta, ale również łatwy i szybki dojazd do obwodnicy śródmiejskiej i autostrady A4. Komunikację w rejonie dodatkowo poprawi most nad rzeką Ślęzą, łączący Aleję Piastów z ul. Racławicką, którego otwarcie przewidziane jest na rok 2017.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych