Optima nadal dostępna w ramach programu MdM

Inpro z sukcesem sprzedaje kolejne mieszkania w ramach rodzinnego osiedla Optima. Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania w Gdańsku Jasieniu, ale nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w roku bieżącym.

Autor: HouseMarket.pl 26 kwietnia 2017 16:40

Osiedle Optima realizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu w sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dojazd do centrum w zaledwie 15 minut. Atutami inwestycji są także bliska odległość od centrum handlowego Fashion House, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, jezioro i tereny rekreacyjne sprzyjające odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla Optima kwalifikują się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W związku z tym Inpro przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich klientów, którzy nie zdążyli skorzystać z dopłat w bieżącym roku. Warunkiem udziału w programie jest podpisanie umowy deweloperskiej i wpłata 20 proc. ceny mieszkania, a pozostałe 80 proc. będzie można wpłacić na przełomie stycznia i lutego 2018 r., ubiegając się o kredyt MdM za pośrednictwem doradcy Inpro.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Optima to inwestycja skierowana dla rodzin

Na terenie osiedla powstaną dwa wielofunkcyjne boiska oraz duży plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Inwestycja będzie się składać z czterokondygnacyjnych i pięciokondygnacyjnych budynków.

Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na pozostałych piętrach nowoczesne, oszklone balkony. Wokół inwestycji powstaną liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz staw. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, zaplanowano także budowę hali garażowej, komórek lokatorskich i wind.

W aktualnej ofercie pozostało 166 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4320 zł brutto za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych