Ordona 5. Kameralne mieszkania na Woli

Realizowana przez Todan Investment Group inwestycja Ordona 5 to jednoetapowy projekt powstający na warszawskiej Woli, przy ul. Ordona 5. Na blisko 3500-metrowej działce powstaje kameralny siedmiopiętrowy budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 87 mieszkań, lokale handlowo-usługowe, garaż podziemny oraz miejsca postojowe naziemne.

Autor: HouseMarket.pl 11 października 2016 14:56

W inwestycji dostępne będą różnorodne metraże mieszkań od 30 mkw. do blisko 100 mkw. Wszystkie mieszkania w inwestycji będą posiadały duże, eleganckie balkony, a lokale na parterach przestronne, zielone ogródki.

Ordona 5 to projekt o podwyższonym standardzie wykończenia - jasna elewacja budynku współgra z ciemnymi dodatkami w postaci futryn okiennych, balustrad i płyt kamiennych, które ozdobią wnętrze klatki schodowej. Budynek będzie wyposażony w dwie windy. Wokół obiektu powstanie mała architektura oraz plac zabaw. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się lokale usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia. W okolicy ponadto działają duże centra handlowe (Reduta, Blue City, Fort Wola). Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo czterech wolskich parków: Parku Sowińskiego, Parku im. Szymańskiego, Powstańców Warszawskich i Parku Moczydło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych