Orfeusza 39. Kameralne osiedle domów w GdańskuHouseMarket.pl - 15 września 2016 15:46


3city Invest ma w ofercie pięć domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na nowo budowanym kameralnym osiedlu przy ul. Orfeusza 39, w centrum Gdańska Osowej.


Domy szeregowe oraz bliźniacze z garażami mają pięć pokoi i aneks kuchenny lub kuchnię. Dodatkowo - poddasze z możliwością zaaranżowania łazienki oraz salon z ogródkiem od południowej i zachodniej strony. Istnieje też opcja podłączenia kominka.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec drugiego kwartału 2017 r. , a odbiór budynków – na trzeci kwartał 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego obejmuje m.in. bramy panelowe z automatyką otwierania na pilota, energooszczędne okna pięciokomorowe, efektywne 15-centymetrowe ocieplenie domu, kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym zasobnikiem wody gwarantują maksymalnie niskie opłaty utrzymania domów.

Deweloper zapewnia, że na odpowiednim etapie budowy istnieje możliwość własnej aranżacji domu oraz wykonywania robót dodatkowych.

W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoła podstawowa oraz przedszkole. Osiedle jest dobrze skomunikowane z aglomeracją trójmiejską. Zaledwie pięć minut dzieli inwestycję od Lasów Oliwskich, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i rezerwatu w Dolinie Ewy. Minuta wystarczy, aby dojechać do zjazdu na obwodnicę Trójmiasta i 15 minut - do centrum Gdańska i Gdyni.