Orłowska Riwiera. Nowi mieszkańcy, nowy początek

Trzydzieści metrów od Bałtyku, tuż przy molo w Gdyni - Orłowie stoją białe budynki apartamentowców. Po ponad siedmiu latach formalnych niepewności, luksusowe lokale mają w końcu uregulowaną sytuację prawną. Transakcję zakupu kompleksu mieszkalnego Orłowska Riwiera, dopięła z Bankiem PKO BP spółka celowa funduszu należącego do Locuss Group.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 11:01

Naprzeciwko kultowego, znanego z przeboju Lady Pank lokalu Maxim, przy plaży i orłowskim klifie, na nowych właścicieli czeka 21 apartamentów o powierzchni od 60 – 156 mkw. Orłowską Riwierę czeka jeszcze odświeżenie elewacji oraz gruntowane uporządkowanie inwestycji, w tym terenów zielonych wokół budynków.

– Cieszymy się, że tak piękne miejsce w Orłowie w końcu zacznie być wizytówką tej dzielnicy, a tym samym skończą się wieloletnie spekulacje i domysły mieszkańców Trójmiasta na temat przeznaczenia tego atrakcyjnego terenu. Jesteśmy przekonani, że wkrótce Orłowska Riwiera da także pozytywny impuls do uporządkowania innych zaniedbanych w tej dzielnicy terenów np. dawnego sanatorium czy działki samego Maxima. Mamy nadzieję, że te najbardziej atrakcyjne ze względu na swoje położenie tereny, przestaną w końcu straszyć mieszkańców i turystów i zaczną zbierać pozytywne opinie, bo naprawdę będzie co podziwiać. Orłowo to piękna dzielnica Gdyni, doskonałe miejsce zarówno do mieszkania jak i komfortowego odpoczynku nad morzem – mówi Magdalena Gwiazda, PR manager z Locuss Group.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych