Osada Bugaj ma wdzięk bajkowej krainy

Osada Bugaj w Jaworniku pod Myślenicami to najnowszy projekt firmy Jania Construction. Prestiżowa okolica zainspirowała dewelopera do stworzenia niewielkiego, zamkniętego osiedla willowego o wysokim standardzie, które doskonale będzie pasować do tego miejsca.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2016 12:09

Osadę Bugaj w Jaworniku będzie tworzyć sześć domów o powierzchni około 108 mkw., każdy z własnym ogrodem i tarasem w cenie już od 377 tysięcy złotych. Teren znajduje się w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do lasu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców każdy z domów wyposażono w instalację alarmową i przygotowano do montażu kamer. Na terenie osiedla deweloper – firma Jania Construction przewiduje wydzieloną część wspólną z altaną do grillowania, boiskiem do koszykówki oraz placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Prace budowlane rozpoczęły się na początku października 2016 roku, a planowane zakończenie inwestycji i oddanie do domów do użytkowania nastąpi w drugim kwartale 2017 roku.

Jawornik położony jest w górnym biegu potoku Głogoczówka, w dolinie, której północne zbocza tworzy Pasmo Bukowca (455 m), a południowe - Pasmo Barnasiówki zwane też Pasmem Dalina (566 m).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych